Windows 11'de RAM çipleri nasıl öğrenilir?

rintarou

Hectopat
Merhaba. Thaiphoon Burner'i denedim, Regedit üzerinde ki ayarı da yaptım ama yükleme ekranından sonrası gelmiyor. Sanal makine kurup mu denemem gerekiyor illa Windows 10 ile yoksa başka önereceğiniz yöntem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM taraması gibi bir şey sanırım, sonrasında da hiç açılmıyor. Görev yöneticisin de arka planda çalıştığı gözüküyor sadece.
VulnerableDriverBlockListEnable ayarını Onaltılık seçip 0 yapınca olmuyor mu? Chipset sürücülerini yükleyin, BIOS güncelleyin, Riot Vanguard varsa silin.

Vulnerabledriverblocklistenable ayarını onaltılık seçip 0 yapınca olmuyor mu? Chipset sürücülerini yükleyin, BIOS güncelleyin, Riot Vanguard varsa silin.

Riot Vanguard'ı sildim, BIOS güncel, chipseti indirdim diye hatırlıyorum ama tekrardan indirip deneyeyim. Bu arada vulnerabledriverblocklistenable ayarını 1 yapınca RAM'ları Control Center'da görmüyor garip şekilde 0 da görüyor.

Vulnerabledriverblocklistenable ayarını onaltılık seçip 0 yapınca olmuyor mu? Chipset sürücülerini yükleyin, BIOS güncelleyin, Riot Vanguard varsa silin.

Tam bu şekilde kalıyor, yüzdelik kısmı farklı olabiliyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-12_122346243.png
    resim_2023-05-12_122346243.png
    111,4 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı