Windows 11'de Wi-Fi gözükmüyor

dostum merhaba ben cihazı garantiye yolladım driver kurup geri gönderdiler sorunumda çözüldü hortlatayım dedim mevzuyu
selam çok teşekkür ederim yazdığın için, garantiye yollama sürecinde nelere dikkat etmek gerekiyor, faturanın kopyası garanti belgesi ve adaptörü ile birlikte mi gönderdin bir de ne kadar sürdü geri dönmesi

Selam çok teşekkür ederim yazdığın için, garantiye yollama sürecinde nelere dikkat etmek gerekiyor, faturanın kopyası garanti belgesi ve adaptörü ile birlikte mi gönderdin bir de ne kadar sürdü geri dönmesi.

Faturayı ve garanti belgesini koydum çantaya adaptörüde koydum elden teslim ettim kartal KVK'ya 1 hafta sürdü.

Asusun yetkili servisi mi burası? Ümraniye de var diye biliyorum. Linkini paylaşabilir misin kartaldakinin bana daha yakın
asusun sitesinde yetkili servis olarak geçiyor linkte konumuda belirtilmiş

asusun sitesinde yetkili servis olarak geçiyor linkte konumuda belirtilmiş
Asusun yetkili servisi mi burası? Ümraniye de var diye biliyorum. Linkini paylaşabilir misin kartaldakinin bana daha yakın.
ümraniyedekini hiç önermem youtubede arattım orayı çıkan videoları bi izledim , düşman başına orası :D

Asusun yetkili servisi mi burası? Ümraniye de var diye biliyorum. Linkini paylaşabilir misin kartaldakinin bana daha yakın.
hocam merhaba verdin mi bilgisayarı garantiye bugün itibariyle aynı hatayla yine karşılaşmaya başladım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı