Windows 11'de Wi-Fi gözükmüyor

Westfalen

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Kısa bir zaman önce PC'de takılırken birden internet gitti laptopta, Wi-Fi ile bağlanıyorum fakat hiçbir ağı görmez oldu. Aygıt Yöneticisi'nden baktığımda internet kartı üzerinde bir sarı uyarı işareti vardı. Her neyse sağ alt köşeden internet üzerine tıklayıp sorunları bul diyerek tamir ettiğimde (network reset) uyguluyor ve PC'yi yeniden başlatıyor. Sorun çözülüyor bu şekilde fakat her gün tekrar eder oldu. Problem ne olabilir?

Dosya Ekleri

• 20220705_104046.jpg
    20220705_104046.jpg
    240,3 KB · Görüntüleme: 190
Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinde wifi kartını sağ tuş kaldır deyin. Orada sürücü yazılımını da sil deyin. Yeniden başlatıp bakın.

Evet bunu bugün myasustan indirdim işe yarayacak mı göreceğiz

1 sene garantisi var teknoryadan aldım geçen sene
bende teknoryadan aldım :)
bütün sürücüleri denedim aga hicbiri ise yaramıyor donanım kaynaklı bir sorun %90

Evet bunu bugün myasustan indirdim işe yarayacak mı göreceğiz

1 sene garantisi var teknoryadan aldım geçen sene
eğer ethernet kablon varsa gecici olarak onla baglan ben şuan öyle kullanıyorum

bende teknoryadan aldım :)
bütün sürücüleri denedim aga hicbiri ise yaramıyor donanım kaynaklı bir sorun %90

eğer ethernet kablon varsa gecici olarak onla baglan ben şuan öyle kullanıyorum
Kabloyla kullanıyorum şuan bende bir sorun yok ama evde olmadığım günler Wi-Fi'a ihtiyacım oluyor bu şekilde idare etmesi oldukça güç. Ne yaptıysam düzelmedi, en güncel sürücüyü yüklemek, network reset, internette yer alan hiç bir çözüm düzeltmedi. Donanımsal olduğunu düşünüyorum ve sadece bende olmaması cihazın kronik sorunu olabileceğini gösteriyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı