Çözüldü Windows 11'de Wi-Fi gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alp15eren

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Wi-Fi sürücüsünü tekrar yükledim fakat işe yaramadı. Sadece Ethernet var. Wi-Fi aygıtında bir sorun yok. Dual boot Windows 10 ile denediğim zaman Wi-Fi gözüküyor ve sorunsuz çalışıyor. Birkaç saat önce durduk yere gitti. Sırf bu sorun için tekrar format atmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Wi-Fi kartınız?

Qualcomm atheros QCA9377 Wireless network adapter.

Donanım ve bağlantı özellikleri kısmında gözüküyor fakat bildirim panelinde ve aygıt yöneticisinde gözükmüyor.

1644954251199.png

Kablolu bağlantı ile Windows Update yaptınız mı?

Windows Update kapalı. Açmak istemiyorum şu anki sürümden sonraki güncellemede görev cubuğunu buga sokuyor.

Wi-Fi kendi kendine geldi. Geldiği zaman aygıt yöneticisinden "güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın" tikini kaldırdım ve daha da gitmedi. Konu kapanabilir.
Wi-Fi kartınız?

Qualcomm atheros QCA9377 Wireless network adapter.

Donanım ve bağlantı özellikleri kısmında gözüküyor fakat bildirim panelinde ve aygıt yöneticisinde gözükmüyor.

1644954251199.png

Kablolu bağlantı ile Windows Update yaptınız mı?

Windows Update kapalı. Açmak istemiyorum şu anki sürümden sonraki güncellemede görev cubuğunu buga sokuyor.

Wi-Fi kendi kendine geldi. Geldiği zaman aygıt yöneticisinden "güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın" tikini kaldırdım ve daha da gitmedi. Konu kapanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı