Windows 11'de Wi-Fi gözükmüyor

Aygıt yöneticinde wifi kartın özelliklerine girip gelişmiş sekmesinde Tercih edilen bant olacak. Ona yok deyip deneyebilir misiniz?

Wifi'niz 2.4 mi 5 ghz mi?
2.4 Ghz
Bir de oradaki güç kaynağı yönetimi varsa kapatır mısınız?
Seçenek wi-fi kartında yok fakat Realtek isimli bir başka kart üzerinde var. Zaten kapalı, güç kazanmak için aygıtı kapatmıyor.

Windows sürümü değiştirdiniz mi?
Windows 10'da bu tarz bir şey yaşamamıştım, Windows 11'e yükselteli bir kaç ay oldu şimdiye dek bir problem yoktu, birden başladı. Sürüm değiştirmedim hayır.

İngilizce olarak da bu problemi arattığımda aynı modeli kullanan pek çok kişinin aynı problemi yaşadığını gördüm. Pek çok çözüm yolunu denedim fakat düzelen bir şey olmadı.

2.4 GHz

Seçenek Wi-Fi kartında yok fakat Realtek isimli bir başka kart üzerinde var. Zaten kapalı, güç kazanmak için aygıtı kapatmıyor.

Windows 10'da bu tarz bir şey yaşamamıştım, Windows 11'e yükselteli birkaç ay oldu şimdiye dek bir problem yoktu, birden başladı. Sürüm değiştirmedim hayır.

İngilizce olarak da bu problemi arattığımda aynı modeli kullanan pek çok kişinin aynı problemi yaşadığını gördüm. Pek çok çözüm yolunu denedim fakat düzelen bir şey olmadı.

Geri Windows 10 Yapın.

Kabloyla kullanıyorum şu an bende bir sorun yok ama evde olmadığım günler Wi-Fi'a ihtiyacım oluyor bu şekilde idare etmesi oldukça güç. Ne yaptıysam düzelmedi, en güncel sürücüyü yüklemek, network reset, internette yer alan hiçbir çözüm düzeltmedi. Donanımsal olduğunu düşünüyorum ve sadece bende olmaması cihazın kronik sorunu olabileceğini gösteriyor bence.

Dediğin gibi bence de kronik eğer garantiye yollarsan bana haber verir misin? Yetkili servis ne diyecek kaç günde hallolucak merak ediyorum da , bu arada hangi şehirde yaşıyosun .

2.4 Ghz

Seçenek wi-fi kartında yok fakat Realtek isimli bir başka kart üzerinde var. Zaten kapalı, güç kazanmak için aygıtı kapatmıyor.

Windows 10'da bu tarz bir şey yaşamamıştım, Windows 11'e yükselteli bir kaç ay oldu şimdiye dek bir problem yoktu, birden başladı. Sürüm değiştirmedim hayır.

dostum merhaba ben cihazı garantiye yolladım driver kurup geri gönderdiler sorunumda çözüldü hortlatayım dedim mevzuyu

Yeni konular

Geri
Yukarı