Windows 11'den 10'a dönünce bilgiler gider mi?

Ampulizm

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi yaklaşık Windows 11 çıktığından beri kullanıyorum. Şu an Windows 10 yükleniyor yazıyor. İptal butonu var mavi ekranda.

Windows 10'dan 11'e yükselttim. ( Temiz kurulum değil, yükseltme )
Daha sonra ayarlar > güncelleştirmeler > gelişmiş kısmından "Windows 10'a geri dön" seçerek geri döndüm. Hiçbir verim silinmedi kaybolmadı.

Siz de bu durumdaysanız veri kaybetmeden geçebilirsiniz söylediğim yerden.

Ayarlardaki seçeneklerde Windows 10'a dön dersen sanırım gitmiyor, ama USB ile yaparsan ne var ne yok gider

Yok Microsoft'un sitesinden yükledi

Onu demiyorum, dönerken ayarlardan dönersen bilgilerin gitmez (sanırım), ama USB hazırlayıp 10'a dönersen her şeyin gider

Knkm ayarlardanda değil USB'de değil direk siteden yükledim .exe dosyası gibi bir şey yüklendi kurdum şu an Windows 10 yükleniyor.
Windows 10'dan 11'e yükselttim. ( temiz kurulum değil, yükseltme )
Daha sonra ayarlar > güncelleştirmeler > gelişmiş kısmından "Windows 10'a geri dön" seçerek geri döndüm. Hiçbir verim silinmedi kaybolmadı.

Siz de bu durumdaysanız veri kaybetmeden geçebilirsiniz söylediğim yerden.

O buton geçersiz şu an.

Yok Microsoft'un sitesinden yükledi

Knkm ayarlardanda değil USB'de değil direk siteden yükledim .exe dosyası gibi bir şey yüklendi kurdum şu an Windows 10 yükleniyor.

O buton geçersiz şu an.
Sanırım media creation tool indirmişsiniz. O program USB hazırlamak için bir program. Yükseltme yapabilme yeteneğine sahip mi bilmiyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı