Windows 11'den 10'a dönünce bilgiler gider mi?

Ampulizm

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi yaklaşık Windows 11 çıktığından beri kullanıyorum. Şu an Windows 10 yükleniyor yazıyor. İptal butonu var mavi ekranda.

Yok Microsoft'un sitesinden yükledi

Knkm ayarlardanda değil USB'de değil direk siteden yükledim .exe dosyası gibi bir şey yüklendi kurdum şu an Windows 10 yükleniyor.

O buton geçersiz şu an.

Media Creation Tool ile yüklüyorsunuz sanırım. Kişisel dosyalarımı ve uygulamaları yedekle işareti seçili mi? O seçili değilse silinir. Şu an mavi bir ekranda Windows 10 yükleniyor yazıyor sanırım o ekran gelmeden önce ki ekranda ne yazıyordu?
Sanırım media creation tool indirmişsiniz. O program USB hazırlamak için bir program. Yükseltme yapabilme yeteneğine sahip mi bilmiyorum. :)
Yapabiliyor.

Media Creation Tool ile yüklüyorsunuz sanırım. Kişisel dosyalarımı ve uygulamaları yedekle işareti seçili mi? O seçili değilse silinir. Şu an mavi bir ekranda Windows 10 yükleniyor yazıyor sanırım o ekran gelmeden önce ki ekranda ne yazıyordu?

Hayır hiçbirşeyi saklama yazıyordu ve şu an PC kapandı 😣

Hayır hiçbirleyi saklama yazıyordu ve şu an PC kapandı 😣
Verileri saklamak istiyorsanız neden onu seçtiniz ki. :( Neyse artık geri dönüşü yok. Format bitmiş anladığım kadarıyla. Açıldıktan sonra eğer şansınız varsa Windows.old klasörü oluşur. Oluşmazsa veri kurtarma yazılımlarıyla uğraşmanız lazım, o da çalışırsa tabii. :D

Verileri saklamak istiyorsanız neden onu seçtiniz ki. :( Neyse artık geri dönüşü yok. Format bitmiş anladığım kadarıyla. Açıldıktan sonra eğer şansınız varsa Windows.old klasörü oluşur. Oluşmazsa veri kurtarma yazılımlarıyla uğraşmanız lazım, o da çalışırsa tabii. :D

Zaten başka seçenek yokdu 😑 güncelleme tamamlandı dedi benim masaüstü falan duruyor.

Geri
Yukarı