Windows 11'den 10'a geçilir mi?

Cihan Özbey

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba iş yerinde kullandığım çok basit bir laptop var.(YouTube, Excel, Word vb. için) Ama neredeyse hiçbir şey yüklü olmamasına rağmen boştayken bile takılmalar oluyor. Sistem Windows 11 yüklü geldi acaba ondan mı kaynaklı diye düşünüyorum, çok güçlü bir laptop da değil sistem özelliklerini aşağıya bırakıyorum. 11'den 10'a geçiş yapsam bir sorun olur mu diye soracaktım. 11 otomatik yüklü geldiği için yapmak istemedim ilk başta.

İşlemci: Intel Celeron N4020 1.1GHz
Ekran kartı: Intel UHD Graphics 600.
4 GB RAM.
120GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iş yerinde kullandığım çok basit bir laptop var.(YouTube, Excel, Word vb. için) ama neredeyse hiçbir şey yüklü olmamasına rağmen boştayken bile takılmalar oluyor. Sistem Windows 11 yüklü geldi acaba ondan mı kaynaklı diye düşünüyorum, çok güçlü bir laptop da değil sistem özelliklerini aşağıya bırakıyorum. 11'den 10'a geçiş yapsam bir sorun olur mu diye soracaktım. 11 otomatik yüklü geldiği için yapmak istemedim ilk başta.

İşlemci: Intel Celeron N4020 1.1GHz
Ekran kartı: Intel UHD Graphics 600.
4 GB RAM.
120GB SSD.

Ben bir süre kullandım ve PC'den soğudum çok çok çok güçlü bir sisteminiz yoksa orta seviye sisteminiz bile berbat oluyor 3 ay kullandım en son hiçbir uygulamaya giremedim bir Windows 10 formatı attım PC ciddi anlamda coştu.

10 ile 11'in sistem kullanımı genel olarak aynı, sistemi alt versiyona düşürmek yerine animasyon ve transparanlık gibi sistem kullanımını arttıran özellikleri kapatmayı deneyebilirsin.

10 ile 11'in sistem kullanımı genel olarak aynı, sistemi alt versiyona düşürmek yerine animasyon ve transparanlık gibi sistem kullanımını arttıran özellikleri kapatmayı deneyebilirsin.

Ancak bazen Windows 11'den kaynaklı sorunlar çıkıyor hatta çoğu zaman en azından ben öyle düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı