Windows 11'den 10'a geçilir mi?

emir377

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Anakart
B450 mk II
İşlemci
Ryzen 5 5500
Şu an bilgisayarım Windows 11. Bunu Windows 10 düşürmeyi düşünüyorum. Çünkü ben bu Windows 11'de Valorant oynayamıyorum VAN9003 hatası alıyorum. Sizce Windows 11'den Windows 10'a geçmek mantıklı mı?

Şu an bilgisayarım Windows 11. Bunu Windows 10 düşürmeyi düşünüyorum. Çünkü ben bu Windows 11'de Valorant oynayamıyorum VAN9003 hatası alıyorum. Sizce Windows 11'den Windows 10'a geçmek mantıklı mı?

Bence evet. Benzer bir durum yaşadım B450MS2H anakartımla. TPM ve Secure Boot'u aynı anda açamıyorum. Dolayısıyla Valorant gibi oyunlar ve uygulamaları açamıyorum. Neden kendimi kısıtlayayım ki?

Şu an bilgisayarım Windows 11. bunu Windows 10 düşürmeyi düşünüyorum. Çünkü ben bu Windows 11'de Valorant oynayamıyorum VAN9003 hatası alıyorum. Sizce Windows 11'den Windows 10'a geçmek mantıklı mı?

BIOS'tan Security Boot'u etkinleştirince Valorant çalışıyordu diye hatırlaıyorum.

BIOS'a girip Secure Boot ve TPM'i açıp Valorant oynayabilirsiniz.

Onları yaptım ama yine alıyorum hatayı Windows 10 yapınca da alır miyım sizce.

Almazsın muhtemelen. Çünkü muhtemelen anakartın TPM ve Secure Boot'u aynı anda açamıyor. Ama öncesinde varsa bir BIOS güncellemesi yap derim. Belki güncellemelerle sorun çözülmüştür ve ikisi aynı anda açılabilir olmuştur.

Bence evet. Benzer bir durum yaşadım B450MS2H anakartımla. TPM ve Secure Boot'u aynı anda açamıyorum. Dolayısıyla Valorant gibi oyunlar ve uygulamaları açamıyorum. Neden kendimi kısıtlayayım ki?

Bir şeyi yanlış yapıyorsundur ya da yapmıyorsundur. Bende de aynı anakart var çünkü ve oynayabiliyorum. Bir veya birkaç ayar kaçırmış olabilirsin yani.

Bir şeyi yanlış yapıyorsundur ya da yapmıyorsundur. Bende de aynı anakart var çünkü ve oynayabiliyorum.

BIOS sürümüm F63D belki yeni gelen sürümlerde bu sorun çözülmüştür.

Geri
Yukarı