Windows 11'den 8.X geçme

Biraz garip degil mi? İnsanlar genelde tam tersini ister falan neyse.
Ben Windows 11'den sıkıldım ve sade 8.0'a geçmek istiyorum ISO dosyası var internet driveri sıkıntı yaratır mı?
Windows 8 daha önce kullandınız mı bilmiyorum fakat 8.1 kullanmanızı öneririm. Ayrıca, yeni işletim sistemine geçtikten sonra tekrar driver yükleyebilirsiniz.

Steam desteği yok oyun oynuyorsan ona göre geç.

Steam'e bakmıyorum oynadıgım bir Minecraft var onu da bir sekilde indiririm ile hallederim.

Windows 8 daha önce kullandınız mı bilmiyorum fakat 8.1 kullanmanızı öneririm. Ayrıca, yeni işletim sistemine geçtikten sonra tekrar driver yükleyebilirsiniz.

Windows 8 dualboot deneyimim var 8.1 de kullandım belki Windows 8'e driver uyumsuzluğu çıkar diye yazdım.

Ben kendim denemedim ama haberlerde görmüştüm desteği kesildi diye. 8.1'e inmeyen şey 7'ye nasıl iniyor hayret.

Windows 7 Enterprise kullanan bir arkadaş gördüm forumda ve gerçekten Steam'i sapasağlam çalışıyor oyunlarda da bir sıkıntı yaratmıyor hatta kontrol etmek isterseniz

2024'te Windows 7 kullanılır mı?

linkteki SSleri kontrol edebilirsiniz :)

Hocam Steam desteğini kesmiş olsa bile hala Windows 7 de çalışmaktadır ama 8.1 bilemem.

7 de varsa 8 dede vardır eğer varsa indirdigim zaman deneyeceğim.

Sizce USB'den mi formatlamaliyım yoksa ISO üzerinden mi eğer kurulumda bir hata olursa olma ihtimali az ama geri dönme imkanım olmazda.

Sizce USB'den mi formatlamaliyım yoksa ISO üzerinden mi eğer kurulumda bir hata olursa olma ihtimali az ama geri dönme imkanım olmazda.

USB'den formatlaman daha iyi olur. Ayrıca Windows 8 yerli yersiz hata veriyor. Deneyimlemiş biri olarak söylüyorum. Kanser eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı