Windows 11'den sonra yeni bir işletim sistemi çıkar mı?

Çıkar çünkü yeni işletim sistemleri eskisine göre daha çok değer görüyor programlar artık eski sürümleri yavaş yavaş desteklememeye başladı yeni programlar desteklenmeyecek zaten Microsoft'un politikası bu sistemler çıkarıp eski işletim sistemlerine desteğini bitirip insanları zor duruma sokan bir politikası var.
Microsoft kendini düşünüyor zaten ya, yeni Windows demek yeni lisans demek.
Yeni lisans demek gelir demek.
Ayrıca Microsoft daha çıkmamış işletim sistemi için gereksinimleri nasıl belirledi ayrı bir merak konusu. Amaç donanım sattırmak belli.
Birde o kadar komik ki hala sitelerinde Windows10 reklamı yapıyorlar, arada kaldılar yazık ya 😅
Windows 10 en güvenli Windows'tu. Oyun için en iyi Windows'tu.
Ya şimdi?
Windows 11 2 kat güvenli olacak. Oyun için bu zamana kadar ki en iyi Windows. olacak mış.

Ne diyeyim, söz sizin?

Bir Windows 8 faciası daha geliyor 😀
Kaçıncı millennium bilemedim ama 😅

Bence kesinlikle çıkacaktır çünkü artık Windows10 devri de geçmeye yaklaşıyor.
Kendilerini "yeni yatırımlara" adamadan durur mu hiç Microzort.

Son düzenleme:
Microsoft kendini düşünüyor zaten ya, yeni Windows demek yeni lisans demek.
Yeni lisans demek gelir demek.
Ayrıca Microsoft daha çıkmamış işletim sistemi için gereksinimleri nasıl belirledi ayrı bir merak konusu. Amaç donanım sattırmak belli.
Bir de o kadar komik ki hala sitelerinde Windows10 reklamı yapıyorlar, arada kaldılar yazık ya 😅
Windows 10 en güvenli Windows'tu. Oyun için en iyi Windows'tu.
Ya şimdi?
Windows 11 2 kat güvenli olacak. Oyun için bu zamana kadar ki en iyi Windows. Olacak mış.

Ne diyeyim, söz sizin?

Bir Windows 8 faciası daha geliyor 😀
Kaçıncı milenium bilemedim ama 😅

Güvenlik ve oyun konusunda daha ilk sürümünden bile en iyi Windows olduğu anlaşılıyor bence.
Ayrı olarak Windows 10 lisansı olanlar 11'de yeni lisans almak zorunda değil ben de çalıştı. Ama donanım konusunda haklı olabilirsin.

Güvenlik ve oyun konusunda daha ilk sürümünden bile en iyi Windows olduğu anlaşılıyor bence.
Ayrı olarak Windows 10 lisansı olanlar 11'de yeni lisans almak zorunda değil ben de çalıştı. Ama donanım konusunda haklı olabilirsin.
Ben olamaz demiyorum kapitalizme örnek verdim diyebiliriz.
"Her zaman en yenisi en iyisi."
Ayrıca Windows lisansı olmayan orijinal kullanmak isterse almak zorunda?
Yeterince haklı olduğumu düşünüyorum.
Madem işletim sistemi beta yada tanıtılmadı nasıl belirlendi bu kararsız sürümlerde gereksinimler?
Bence saçma.

Ayrıca Microsoft'un yerinde olsaydım eğer, destek keseceğime her birini farklı amaca yönelik yeniden yapardım.
Örneğin, Windows 8 dokunmatik odaklı ve mobil için.
Windows7 oyun için.
Windows10'da iş için.
3'ünden de ayrı ayrı lisans alınabilirdi mesela.

Ayrıca geniş düşünün, şuan ki 7 ve 8 den bahsetmiyorum, tema aynı olacak ama sistem yenilenecek mesela......

Tek Windows yapıp Home, Pro diye ayırmak bence daha saçma bundan.

Bu sadece bir fikir, ama güzel olmaz mıydı?

Ayrıca Aero efektlerini özlemeyen varmı cidden bence Windows10'da ki tasarımdan çok daha güzeldi..

Ben olamaz demiyorum kapitalizme örnek verdim diyebiliriz.
"Her zaman en yenisi en iyisi."
Ayrıca Windows lisansı olmayan orijinal kullanmak isterse almak zorunda?
Yeterince haklı olduğumu düşünüyorum.
Madem işletim sistemi beta ya da tanıtılmadı nasıl belirlendi bu kararsız sürümlerde gereksinimler?
Bence saçma.

Ayrıca Microsoft'un yerinde olsaydım eğer, destek keseceğime her birini farklı amaca yönelik yeniden yapardım.
Örneğin, Windows 8 dokunmatik odaklı ve mobil için.
Windows7 oyun için.
Windows10'da iş için.
3'ünden de ayrı ayrı lisans alınabilirdi mesela.

Ayrıca geniş düşünün, şu anki 7 ve 8'den bahsetmiyorum, tema aynı olacak ama sistem yenilenecek mesela...

Tek Windows yapıp Home, Pro diye ayırmak bence daha saçma bundan.

Bu sadece bir fikir, ama güzel olmaz mıydı?

Ayrıca Aero efektlerini özlemeyen var mı cidden bence Windows10'daki tasarımdan çok daha güzeldi.

Haksızsınız demedim sadece bana göre en performanslı Windows olduğunu söyledim. Sizin söyledikleriniz de doğru.

Geri
Yukarı