Windows 11'den temiz kurulumla Windows 7 kurulmuyor

Neden sanal makineye kurmuyorsun? Daha kolay ve sanırsam sistemin fazla yeni.

Benim anlamadığım bir şey var, düne kadar kurabildiğim ve Türkiye'de binlerce kişinin halen kullanabildiği, Windows 7'yi, ben sistemimi yükselttim diye neden kulanamayayım, kendi bilgisayarım mevcutken, Windows 11'i terkedip neden Windows 7 kuramıyorum?

Benim anlamadığım bir şey var, düne kadar kurabildiğim ve Türkiye'de binlerce kişinin halen kullanabildiği, Windows 7'yi, ben sistemimi yükselttim diye neden kulanamayayım, kendi bilgisayarım mevcutken, Windows 11'i terkedip neden Windows 7 kuramıyorum?
Windows 7 senin donanımına göre biraz fazla eski. Windows 11'e yükseltmenle alakalı değil, hiçbir şekilde kuramazsın.

Sanal makineye kurabilirsiniz. O sisteme Windows 7 kurarsanız stabil olmaz.

İşte anlayamadığım konu bu, ben sistemimi yükselttim diye Windows 11'den vaz geçip, Türkiye'de on binlerin kullandığı Windows 7'ye tekrar neden dönemiyorum?
Windows 7 senin donanımına göre biraz fazla eski. Windows 11'e yükseltmenle alakalı değil, hiçbir şekilde kuramazsın.
O zaman donanım yükseltmekle hata etmişim,

Niye hata edesin? Yesyeni kullan, ne kadar güzel.
Dayı, sistemini söyler misin?
Sistemimi aşağıda belirtiyorum, yükseltmem gereken tek ekran kartım kalmıştı, ama sanırım bundanda vaz geçeceğim.

DONANIMIM

ANA KART:

MSI MPG Z590 Gaming Carbon Wifi Soket 1200 DDR4 5333 (OC) PCI-E Gen 4 ,M.2 USB3.2 1x 2.5G LAN

Wi-Fi 6 ATX

İŞLEMCİ ;

İnter Core İ9-10900KF, 3.7 GHZ, 20 MB Cache, LGA 1200

EKRAN KARTI:

Asus NVIDIA GeForce GTX 960 GDDR5 4 GB. 128 Bit

SSD HD :

Samsung SSD 850 EVO 250GB (250 GB, SATA-III)

RAM:

Corsair Vengeance Pro RGB 16GB(2X8GB) DDR4 3600MHz CL18 Ram CMW16GX4M2D3600C18

KLAVYE:

Asus Tuf Gaming K7 Optik Türkçe Gaming Klavye

Sistemimi aşağıda belirtiyorum, yükseltmem gereken tek ekran kartım kalmıştı, ama sanırım bundanda vaz geçeceğim.

DONANIMIM

ANA KART:

MSI MPG Z590 Gaming Carbon Wifi Soket 1200 DDR4 5333 (OC) PCI-E Gen 4 ,M.2 USB3.2 1x 2.5G LAN

Wi-Fi 6 ATX

İŞLEMCİ ;

İnter Core İ9-10900KF, 3.7 GHZ, 20 MB Cache, LGA 1200

EKRAN KARTI:

Asus NVIDIA GeForce GTX 960 GDDR5 4 GB. 128 Bit

SSD HD :

Samsung SSD 850 EVO 250GB (250 GB, SATA-III)

RAM:

Corsair Vengeance Pro RGB 16GB(2X8GB) DDR4 3600MHz CL18 Ram CMW16GX4M2D3600C18

KLAVYE:

Asus Tuf Gaming K7 Optik Türkçe Gaming Klavye

Dayı, sen bunla Windows 8 bile kullanamazsın. Bu kötü birşey değil, bu devirde böyle sistem toplamak zor. Windows 10/11 yükle, coş. Windows 7 -senin için- eskide kaldı.

Dayı, sen bunla Windows 8 bile kullanamazsın. Bu kötü birşey değil, bu devirde böyle sistem toplamak zor. Windows 10/11 yükle, coş. Windows 7 -senin için- eskide kaldı.
Can sıkıntısı işte, hastalığım nedeni ile beynimi meşgul edecek birşey bulamadım, hiç değilse format atayım dedim Windows 7 yi tercih ettim, aslına bakarsan özlemiştimde, sanal makinada eskiden bende kuruyordum, bu hastalık insana herşeyi unutturuyor, nasıl kurulacağını hangi proğramla kurulacağnı bile unuttum,
Bu siteyi çok seviyorum, sizin gibi yardım seven gençler varken sanırım, sağ oldukca sorunlarımı bu siteye yazacağım.
Çok teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı