Windows 11'den Windows 10'a geçmek

Ege_0701

Centipat
Daha fazla  
RAM
16x1
Merhaba bilgisayarımı aldığımdan beri Windows 11 kullanıyorum ama şu an çok pişmanım çoğu ayar yok yani Windows 10'da olan ayarlar vs yok en basitinden çekirdek yalıtımdaki ayarlar yüzünden sürücüler kurulmuyor falan onlar yani sizce mantıklı mı sistem olarak kötü değilim ama bilmiyorum çok kararsız kaldım.

Sistem laptop.
4060.
AMD 7840HS.
16x1 GB RAM.
500 GB SSD.

Bir de geçtiğime deymeli çünkü internetim zaten yavaş ve GTA Valorant gibi oyunları tekrar indirmek zorundayım galiba veya onlar silincek mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bilgisayarımı aldığımdan beri Windows 11 kullanıyorum ama şu an çok pişmanım çoğu ayar yok yani Windows 10'da olan ayarlar vs yok en basitinden çekirdek yalıtımdaki ayarlar yüzünden sürücüler kurulmuyor falan onlar yani sizce mantıklı mı sistem olarak kötü değilim ama bilmiyorum çok kararsız kaldım.

Sistem laptop.
4060.
AMD 7840HS.
16x1 GB RAM.
500 GB SSD.

Bir de geçtiğime deymeli çünkü internetim zaten yavaş ve GTA Valorant gibi oyunları tekrar indirmek zorundayım galiba veya onlar silincek mi bilmiyorum.
Windows 10 u daha başarılı buluyorum, Windows 11 hala geliştirme aşamasında bı yazılım çoğu sürücü ve oyun doğru çalışmıyor. Ayrıca kendi fikrim olarak arayüzü çok çalıntı duruyor.

Ben bu bilgisayarı ilk aldığımda Windows 10'du. Çok iyi çalışıyordu tam istediğim gibiydi. Daha sonrasında Windows 11 22H2'ye geçme kararı aldım, ama daha sonrasında çok pişman oldum. Oyunlarda ara sıra donmalar oluyordu, Windows'un dosyaları çok yer kaplıyordu. O yüzden tekrardan Windows 10'a geçtim. Yani bir özet çıkarcak olursak Windows 10'a geçmenizi öneririm.

Sistem laptop.
4060.
AMD 7840HS.
16x1 GB RAM.
500 GB SSD.

Hangi ayarlar yok mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı