Windows 11'den Windows 10'a geri dönülür mü?

• Konuyu başlatan Kneas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 436

Kneas

Picopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Windows 11'e geçtim fakat bazı oyunları oynayamıyorum. Örneğin Valorant Secure Boot hatası veriyor, ekran kartımada da UEFI destegi olmadıgı icin acamıyorum. Windows 10'a geri gecmeyi düşünüyorum, sizce iyi yapar mıyım mantıklı mı?

Yakın zamanda Windows 11'e geçtim fakat bazı oyunları oynayamıyorum. Örneğin Valorant Secure Boot hatası veriyor, ekran kartımada da UEFI destegi olmadıgı icin acamıyorum. Windows 10'a geri gecmeyi düşünüyorum, sizce iyi yapar mıyım mantıklı mı?

Bunun mantıklı olup olmadığını size düşündüren nedir?

Windows 10'a geçiş yapabilirsiniz Windows 11'yi birçok kişi beğenmiyor bende dahil Windows 10 en iyisi

Windows 11'de çok fazla hata var. 10 kullanmak daha mantıklı. Ben de 11'den 10'a döndüm, hem bilgisayar biraz daha fazla performans verdi, hem de 11'de yaşadığım sorunların hepsi gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok iyi yaparsın bende 11 kullanıcısıydım sırf TPM olmadığı için Valorant hata veriyordu Windows 10'a döndüm düzeldi. Geç Windows 10'a keyfine bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
12. nesil işlemcilerde Windows 11 daha iyi çalışıyor. Onun haricinde çok da iyi bir sisteminiz yoksa, Windows 11'de halihazırda sisteminizde yetersizlikler ve performans anlamında sorunlar varsa geçilebilir. Bir zararı da olmaz geçmenin.

Hocam TPM olmadığına göre sistemin düşük arkadaşın.

TPM var kanka ekran kartım UEFI destegi olmadıgı icin acamıyorum dikkatli oku.

12. nesil işlemcilerde Windows 11 daha iyi çalışıyor. Onun haricinde çok da iyi bir sisteminiz yoksa, Windows 11'de halihazırda sisteminizde yetersizlikler ve performans anlamında sorunlar varsa geçilebilir. Bir zararı da olmaz geçmenin.

Birkaç test yaptım Intel i3 10. nesil bir işlemcim var FPS aynı sayılır hatta biraz daha iyi Windows 11'de.

TPM var kanka ekran kartım UEFI destegi olmadıgı icin acamıyorum dikkatli oku.

Birkaç test yaptım Intel i3 10. nesil bir işlemcim var FPS aynı sayılır hatta biraz daha iyi Windows 11'de.

Hocam bence de Windows 10'a dönün ama size tavsiyem bilgisayar geri dönerken çok dikkatli olun bende kardeşimin bilgisayarı 11'den 10'a düşürdüm sorun öyle bir sorundu ki formattan başka çarem kalmadı. Size tavsiyem dosyalarınızı yedekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı