Windows 11'e geçilir mi?

XeNa34

Hectopat
Uzun zamandır Windows 10 kullanan birisiyim ve açıkçası sıkıldım, Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum ama en son hatalar sorunlar var diye duydum. Şu an hala sorunları hataları mevcut mu, geçmeye değer mi? W11 kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır Windows 10 kullanan birisiyim ve açıkçası sıkıldım, Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum ama en son hatalar sorunlar var diye duydum. Şu an hala sorunları hataları mevcut mu, geçmeye değer mi? W11 kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Hantal bir işletim sistemi. Bence Windows 10 kalmaya devam edin.

Suan %85 uzeri stabilitesi var gibi (tamamen uydurdum ama hissiyati boyle) ama 24H2 onizlemesini test ettim bu Eylul veya Ekim gibi cikacaktir. 24H2 surumunun tam anlamiyla oturacagini dusunuyorum ama suan ki hali artik cok iyi. Eskisi gibi degil yani.

Gerek olduğunu düşünmüyorum ekstra bir şey katmayacak.

Kesinlikle geçilmez. İşlemcim i5 12400F ekran kartım 3060 Ti. Hem gereksiz kullanım hem de Windows 10'a kıyasla her uygulamada gözle görülür kasma ve FPS düşmesi var. Bence destek süresi bitene kadar Windows 10'da kalın hocam. (bugün Windows 10'a geri döndüm)

Geri
Yukarı