Windows 11'e geçilmeli mi?

Hocam o konular haziran ve ağustostan kalma. Windows 11 o zaman resmi olarak yayınlanmamıştı ve o konularda sisteminin uyumlu olmadığını söylüyorlar genellikle. Başlıklar aynı diye benim soruma cevap vermiyorlar maalesef.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    71,2 KB · Görüntüleme: 41
26 Eylül'den beri kullanıyorum, bir sorun yaşamadım. Akıcı ve hızlı bir işletim sistemi, zaten Windows 10'da da bir yavaşlık yoktu bende. Oyun için FPS ve sıcaklıklar aynı değişen bir şey olmadı. Arayüz değiştirmiş gibi oldum ben.

Benim gibi deneme amaçlı yükseltebilirsin beğenmezsen Windows 10 geri döndürebilirsin. Ben öyle yaptım hiçbir kaybım ya da değişen bir ayarım olmadı.

Geri yukleme notkasi olusturmasi onemli, ben bazi uygulamalarimi kaybettim.

Belki sistem otomatik oluşturmuş olabilir ben herhangi bir geri yükleme noktası oluşturmadan yapmıştım direk "Windows Update- gelişmiş seçenekler - kurtarma - Go back" dedim 10 - 15 dakikada geri yükledi herhangi bir ayarımda değişmemişti.

Günlük kullanıcı için sıkıntısı olan bir sistem değil. 2 haftadır kullanıyorum ben. Windows 10 geri döner miyim ? Hiç sanmıyorum.
İşlemci: AMD Ryzen 7 4700U

Belki sistem otomatik oluşturmuş olabilir ben herhangi bir geri yükleme noktası oluşturmadan yapmıştım direk "Windows Update- gelişmiş seçenekler - kurtarma - Go back" dedim 10 - 15 dakikada geri yükledi herhangi bir ayarımda değişmemişti.

Otomatik olusturmasi gerekiyor zaten, ama anlamadim bende bir soru cikti bir onceki geri yukleme noktasina dondum. 1-2 dk bile surmedi geri yuklemesi zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı