Windows 11'e geçilmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows 11 sıkıntılı ben her zaman yeni cıkan sürümün bir altini kullanmanin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum Windows 10 da ilk zamanlarinda cok sorunluydu Win8.1 kullandim destek kesilince 10'a gectim Windows11ede bence gecilmes Windows 10 fişi çekilene kadar onunla devam edilmeli şahi.
Çıktığından beri kullanıyorum neresi sıkıntılı uydurmayın artık

Çıktığından beri kullanıyorum neresi sıkıntılı uydurmayın artık.

Sen bilgisayar kullanmiyorsun o zaman.

Çıktığından beri kullanıyorum neresi sıkıntılı uydurmayın artık
Sen bilgisayar kullanmiyorsun o zaman

Çıktığından beri kullanıyorum neresi sıkıntılı uydurmayın artık.

Driver uyumsuzluklari, oyun uyumsuzluklari, mavi ekranlar, donanim uyumsuzluklari.
Program uyumsuzlukları, stabilizasyon sorunlari daha sayayım mı?

Sen bilgisayar kullanmiyorsun o zaman.

Sen bilgisayar kullanmiyorsun o zaman
Benim kadar titiz bilgisayar kullanan görmemişsindir. Çıktığından beri kullanıyorum ufak tefek hataları vardı hemen update getirdiler zaten, haricinde sistemsel vs bir hata görmedim bile. Elinizde bir veri yok görsel yok elle tutulur bir done yok her Windows 11 başlığının altına sıkıntılı yazıyorsunuz. Sisteminiz sorunlu haberiniz yok.

TPM 2.0 desteği olmayan bir sistemin varsa geçme derim. 1 ay süresince w11 kullandım valorant vb TPM 2.0 desteği isteyen oyunlarda sıkıntı çıkarıyor. Stok bir soğutucun varsa cihazın sürekli sesli çalışıyor (BİOS üzerinde fan silent olmasına rağmen) internette dolaşırkende aynı. Tek farkı şu w11 daha az yer kaplıyor o kadar.
NOT: Masaüstü hakkında kendi deneyimim.

Benim kadar titiz bilgisayar kullanan görmemişsindir. Çıktığından beri kullanıyorum ufak tefek hataları vardı hemen Update getirdiler zaten, haricinde sistemsel vs bir hata görmedim bile. Elinizde bir veri yok görsel yok elle tutulur bir done yok her Windows 11 başlığının altına sıkıntılı yazıyorsunuz. Sisteminiz sorunlu haberiniz yok.

Sen bilgisayar kullanmiyorsun arkadaş sorun yaşayanlar ve kullanici geri bildirimleri yalan söylüyor o zaman Windows 10 da sorun yaşatmayan donanimim Windows 11 de yaşatiyor ve donanim mi sorunlu? Güzel kafa.

Benim kadar titiz bilgisayar kullanan görmemişsindir. Çıktığından beri kullanıyorum ufak tefek hataları vardı hemen Update getirdiler zaten, haricinde sistemsel vs bir hata görmedim bile. Elinizde bir veri yok görsel yok elle tutulur bir done yok her Windows 11 başlığının altına sıkıntılı yazıyorsunuz. Sisteminiz sorunlu haberiniz yok.

Hala NT kernel kullanıyor optimize değil yavaş DLL hataları veriyor çoğu zaman. Kaç defa format attım biliyor musun? Sen hata almadın diye diğerleri de hata almayacak mı güldürmeyin beni :D

Şöyle toparlayayım o zaman. %90 oyun oynuyorum bilgisayarda bugüne kadar bir hata ile karşılaşmadım. Siz değerli arkadaşlar hangi işlemlerde sorun yaşıyorsunuz da Windows 11 sıkıntılı oluyor 😀

En basitinden oyun oynarken çoğu zaman mavi ekran veriyor genelde. Oyunlarda ise lag, kasma, donma, ısınma.

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum. Eğer ISO dosyasının üstünde oynama yapmadan bütün sistem gereksinimlerini karşılayabilecek şekilde yükleyeceksen kesinlikle tavsiye ederim. TPM Fix'i falan yapacaksan gerek yok.
Hiçbir oyunda sıkıntım olmadı. DaVinci Resolve ile edit yapıyorum, gram sıkıntı yaşamadım. Visual Studio Code ile yazılım çalışıyorum, gram sıkıntı yaşamadım.

En basitinden oyun oynarken çoğu zaman mavi ekran veriyor genelde. Oyunlarda ise lag, kasma, donma, ısınma.
Windows 11 işletim sisteminde sisteminiz verimli çalışmıyor demek ki sorununuz belli gelipte genel olarak sıkıntılı deyip neden yanlış yönlendiriyorsunuz o zaman. Bugüne kadar yazdığınız hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı