Windows 11'e geçilmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Şu an eski bilgisayarımda Windows 10 yüklü ve yeni bir sistem satın aldım. Ve FreeDOS olarak geliyor. Sizce Windows 10'da mı kalayım yoksa Windows 11'e geçmeli miyim?

Çıktığından beri kullanıyorum 11, tavsiye ederim bir sıkıntısı yok kozmetiği gayet güzel iyileştirmelerde mevcut

1676805674891.png

Dün kullandım RDR2 oynadım. Düzelmeler gördüm. Hala ama emin değilim.

Sistem gereksinimleri karşılanıyor ise geçebilirsin. 4 aydır kullanıyorum, memnunum.

Arkadaşlar merhaba. Şu an eski bilgisayarımda Windows 10 yüklü ve yeni bir sistem satın aldım. Ve FreeDOS olarak geliyor. Sizce Windows 10'da mı kalayım yoksa Windows 11'e geçmeli miyim?

Windows 11 sıkıntılı ben her zaman yeni cıkan sürümün bir altini kullanmanin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum Windows 10 da ilk zamanlarinda cok sorunluydu Win8.1 kullandim destek kesilince 10'a gectim Windows 11'e de bence geçilmez Windows 10 fişi çekilene kadar onunla devam edilmeli şahsi fikrim.

Bazı kısımlar hatalı. CPU %100 kullanılırken sütun rengi siyah oluyor. Bazen kendi kendine çöküp geri açılıyor Görev Yöneticisi Windows 11 de. Ancak Insider'da sorunları düzelttiklerini söylüyorlar.
Hocam şimdi kontrol ettim %100 yaptı görev yöneticini açtığımda sütun renkleri normaldi. Düzeltilmiştir galiba yada ben hiç dikkat etmedim. Çöktüğüne vs hiç denk gelmedim yorum yapamiycam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı