Windows 11'e geçince dosyalar gider mi?

demirbilek6

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle en çok merak ettiğim konu Windows 11'e geçince oyunlarım dosyalarım gider mi? Garantisi var mı? Bir de çok güzel yorumlar duyuyorum önerıyorlar falan fakat hata olayları varmış. Bu konuda bilgisi olan var mı? Geçersem ne gibi sorunlarla karşılaşırım? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (48).png
    Ekran Görüntüsü (48).png
    71,1 KB · Görüntüleme: 123
Ben gectim Windows 11 gayet guzel. Soruna cevap vermek gerekirse eger yukseltme yaparsaniz herhangi bir dosya gitmez/silinmez.

Merhaba bende yükseltmeyle geçmiştim hiçbir uygulamam zarar görmemişti ve silinmemişti. Hatta Windows 10a geri dönede biliyorsun beğenmezsen seçenek var. Buglar düzeldi diye biliyorum ama hiç yok demek değildir bu. Geçersen bazı oyunlar çalışmayabilir örnek Valorant galiba çoğu kişide çalışmıyordu. Forumda bir ara herkes konu açıyordu Windows 11 Valorant çalışmıyor diye. Ama illa çözümü vardır.

Merhaba bende yükseltmeyle geçmiştim hiçbir uygulamam zarar görmemişti ve silinmemişti. Hatta Windows 10a geri dönede biliyorsun beğenmezsen seçenek var. Buglar düzeldi diye biliyorum ama hiç yok demek değildir bu. Geçersen bazı oyunlar çalışmayabilir örnek Valorant galiba çoğu kişide çalışmıyordu. Forumda bir ara herkes konu açıyordu Windows 11 Valorant çalışmıyor diye. Ama illa çözümü vardır.
benimkisi de yükseltme sanırım dimi ? değilse nerden anlayacağım? birde sıkı valorant oyuncusuyum umarım benim bir sorunum olmaz. eğer olursa geri win10'a nereden dönebilirim?

Benimkisi de yükseltme sanırım değil mi? Değilse nereden anlayacağım? Bir de sıkı Valorant oyuncusuyum umarım benim bir sorunum olmaz. Eğer olursa geri Windows 10'a nereden dönebilirim?

Insider programıyla geçiyorsanız evet. Windows update>kurtarma burada olacakdır geri dönüş seçeneği bende vardı ama bir şeyden dolayı sildim.

benimkisi de yükseltme sanırım dimi ? değilse nerden anlayacağım? birde sıkı valorant oyuncusuyum umarım benim bir sorunum olmaz. eğer olursa geri win10'a nereden dönebilirim?
Kurarken önüne iki seçenek sunar zaten yükseltme olanı seç silmeden kurar. Masaüstündeki dosyaları yedek al diskin içine.

Geri
Yukarı