Windows 11'e geçmek mantıklı mı?

• Konuyu başlatan SYG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

SYG

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows Insider programına dahil olmadığım halde bilgisayarıma bugün Windows 11 güncellemesi geldi. Bu gelen güncelleme Windows 11'in tam sürümü mü?
Yüklemek mantıklı olur mu?

Windows Insider programına dahil olmadığım halde bilgisayarıma bugün Windows 11 güncellemesi geldi. Bu gelen güncelleme Windows 11'in tam sürümü mü?
Yüklemek mantıklı olur mu?

Benim gözümde mantıksız. Bana yetiyor belki o yüzdendir.

Çok fazla hata var v.s. gibi yorumlar abartı. Temiz kurulum yapmayıp yükseltme ile Win11'e geçtiğim halde bir tane bug veya hata ile karşılaşmadım. Bazen pencerelerin geç açılması gibi durumlar oluyor fakat bunun harici gayet stabil. Kullanıp deneyimleyebilirsiniz. Fakat ben hata çıkmaması sizde de çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Tüm karar ve risk size ait.

Şu hata var diyenleri anlamıyorum. Hala Insider'da falan mı sanıyorlar. Sisteminiz yeterli ise geçebilirsiniz. Temiz kurulum tavsiyemdir. Ayrıca AMD sisteminiz varsa bir sorun ile karşılaşırsanız Windows'un bunu düzeltmesini bekleyip ondan sonra geçebilirsiniz. Ama denemekten zarar gelmez.

Şu hata var diyenleri anlamıyorum. Hala Insider'da falan mı sanıyorlar. Sisteminiz yeterli ise geçebilirsiniz. Temiz kurulum tavsiyemdir. Ayrıca AMD sisteminiz varsa bir sorun ile karşılaşırsanız Windows'un bunu düzeltmesini bekleyip ondan sonra geçebilirsiniz. Ama denemekten zarar gelmez.
Hata var zaten , İnsider olmaması hata olmadığını garanti etmez. Hala animasyon geçişlerinde kasmalar mevcut. Sık sık dosya gezgininde takılmalar oluyor. Bunlar bilinen sorunlar.

Geri
Yukarı