Windows 11'e geçmek mantıklı mı?

mrbbenkayn

Decapat
Daha fazla  
Şu an Windows 10 kullanıyorum. Genellikle oyun oynuyorum. Geçmek mantıklı mı? Lisanslı Windows 10 kullanıyorum. Performans açısından artar mı FPS?

Boşta 4-5GB RAM tüketen, görüntüsünü modernleştirmek dışında kayda değer neredeyse hiçbir özellik eklemeyen -aksine çıkartan- bir işletim sistemine geçmek *bence* mantıklı değil, fakat Windows 10'un desteği bitince mecbur geçeceğiz gibi görünüyor.

Boşta 4-5GB RAM tüketen, görüntüsünü modernleştirmek dışında kayda değer neredeyse hiçbir özellik eklemeyen -aksine çıkartan- bir işletim sistemine geçmek *bence* mantıklı değil, fakat Windows 10'un desteği bitince mecbur geçeceğiz gibi görünüyor.

Evet bitince zorunlu olacak ama bu çıktıktan sonra 2 hafta içinde geçmiştim ve ping + FPS sorunu yaşıyordum geri Windows 10 dönmek zorunda kalmıştım.

Geçmeyin, sisteminiz en iyi Windows 10'da çalışır. Çok fark var, hissedeceksiniz.

Tamamdır teşekkürler.

Şu an Windows 10 kullanıyorum. Genellikle oyun oynuyorum. Geçmek mantıklı mı? Lisanslı Windows 10 kullanıyorum. Performans açısından artar mı FPS?
Geçmeyin. Windows 10'dan bir eksiği yok. Sadece görüntüsü biraz daha modern duruyor. Yukarıdaki yorumda da sisteminizi yazmışsınız gördüm. Bu sistemle 11'e geçerseniz performansınız etkilenebilir.

Geri
Yukarı