Windows 11'e geçmeli miyim?

Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum ve bayağıdır böyle bir mesaj duruyor. Windows 11'e geçmeyi düşünmedim değil. Sizce geçilir mi? Bir de benim Windows 10 orijinal değil bunu güncellesem sorun falan çıkar mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (178).png
    Ekran Görüntüsü (178).png
    177,9 KB · Görüntüleme: 69
Windows 10 kullanıyorum ve bayağıdır böyle bir mesaj duruyor. Windows 11'e geçmeyi düşünmedim değil. Sizce geçilir mi? Bir de benim Windows 10 orijinal değil bunu güncellesem sorun falan çıkar mı?

İlk çıktıgı zaman geçilmezdi ama çogu seyi düzeltmişler gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz bence.

Bazı konfigürasyonlarda saçma sapan hatalar çıkabiliyor. Windows 10'da sorun yaşamıyorsanız geçmenize gerek yok. Şahsen dwm.exe'nin sistemimde sorunlara yol açtığından ötürü denemek için geçtim. Klasör açarken yaşanan gecikmeler, bağlam menüsü gecikmeleri, tarayıcıda video decoding esnasında ekran titremesi gibi saçma sorunlar eklendi.

Düzen kurmam uzun süreceğinden geri de dönemedim. Bilgisayarı açtığınızda sadece oyun oynayıp başka hiçbir şey yapmıyorsanız geçebilirsiniz. Ama gecikmelere takıntılı, pürüzsüz deneyimi arayan birisiyseniz heyecan aramayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı