Windows 11'e geçmeli miyim?

Hayir hastasi değilim, Windows 10'dan 11'e geçmiştim ama saçma sapan hatalar alıp duruyordum. Hiç işletim sistemi kuramayanlar demiştin. Bir bildiğim varda söylüyorum badboykerem.

Hata sen veya sisteminin sorunu eskiden stabil olmayab ilir ama şu an hiçbir hata yok ve şu an elimde 3060 Ti 5600X sistem var bundan önce 8 GB RAM RX 550 3500X sistem vardı deneme sürümünden beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

Hata sen veya sisteminin sorunu eskiden stabil olmayab ilir ama şu an hiçbir hata yok ve şu an elimde 3060 Ti 5600X sistem var bundan önce 8 GB RAM RX 550 3500X sistem vardı deneme sürümünden beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.
İlk çıktığı zamanlar denemiştim hatalari düzeltene kadar canim çıkmışti bi 6 ay önce yine denedim çoğu hata düzelmemişti.O sizin fikriniz bu benim fikrim ha sistemim w11 kaldiriyormu zor bela kaldiriyor.Bence w11 pişmanliktir saygi duyarim.

İlk çıktığı zamanlar denemiştim hatalari düzeltene kadar canim çıkmışti bir 6 ay önce yine denedim çoğu hata düzelmemişti. O sizin fikriniz bu benim fikrim ha sistemim W11 kaldiriyor mu zor bela kaldiriyor. Bence W11 pişmanliktir saygi duyarim.

Hatayla fikir bambaşka bir şey doğru düzgün kuramamıştırsınızdır.

Geri
Yukarı