Windows 11'e geçmeli miyim?

Blisterx

Centipat
RAM
8X2 16 GB RAM 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
500GB SSD
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER
Anakart
ASUS PRIME H610M-E D4
İşlemci
İ3 12100F
Herkese merhaba. Ben bilgisayarımı şu an Windows 10 kullanıyorum. Fakat Windows 11'e geçesim var ancak hatalardan korkuyorum ya da performansı düşmesinden özelliklerimi yazdım. Sizce Windows 11'e geçmeli miyim?

Herkese merhaba. Ben bilgisayarımı şu an Windows 10 kullanıyorum. Fakat Windows 11'e geçesim var ancak hatalardan korkuyorum ya da performansı düşmesinden özelliklerimi yazdım. Sizce Windows 11'e geçmeli miyim?

Geç hocam daha performanslı ve göze daha çok hitap ediyor bende de sizinle aynı işlemci yalnız 3060 ekran kartı var gayet performanslı.

Hocam kimseye sormayın bence, kimisinde sorunlara yol açıyor kimisinde hiçbir şey olmuyor. Mesela ben laptopum düşük donanım ve uyumlu da değil. Ama ilk çıktığından beri ISO ile Windows 11 kurdum ve halen hiçbir sıkıntı veya bag ile karşılaşmadım.
Kendiniz denemeniz gerek.

2-3 aydır kullanıyorum. Çok daha şık ve kullanışlı. Alışmak biraz zaman alıyor ama değer. Yalnız ankartın destekliyor mu bir bakman lazım. Bir güvenlik ayarı var ve her anakartta yok o. Yoksa yükleyemezsin.

2-3 aydır kullanıyorum. Çok daha şık ve kullanışlı. Alışmak biraz zaman alıyor ama değer. Yalnız ankartın destekliyor mu bir bakman lazım. Bir güvenlik ayarı var ve her anakartta yok o. Yoksa yükleyemezsin.

Anakartı benimle aynı hocam bende W11 var kurabilir o halde.

Geri
Yukarı