Windows 11'e geçmeli miyim?

Ben yükledim bilgisayar özellikleri yakın birbirine, bir sıkıntısı yok. İnşallah sonra da sıkıntı olmaz. Bence geçin derim zaten 1-2 yıl sonra zorlayacaklar.

Bu kaçıncı konudur bilemedim moderatörler nasıl izin veriyorlar?
Çıktığından beri kullanıyorum 11, bir sorunu yok enazından ben karşılaşmadım. Sistemin iyiyse düşünmeden geçebilirsin. Düşük sistemlerde sorun yaşanıyor sanırım.

FPS oyunları oynuyorsan geçme. Sesler arkadan %20 civarı geliyor. Alışması çok zor.
Dostum ne alakası var işletim sistemiyle bunun Allah aşkına

Çıktığından beri kullanıyorum 11, bir sorunu yok enazından ben karşılaşmadım. Sistemin iyiyse düşünmeden geçebilirsin. Düşük sistemlerde sorun yaşanıyor sanırım.

Ses sürücüleri ile çakışıyor. O yüzden alakası var. Bende 11 kullanıyorum ama arada Valorant'a girdiğimde böyle bir sıkıntı var.

Herkesin kullanım alanı farklı.Eskiden oluşmuş sorunlar düzeltilmiş olabilir kimse yazmak zorunda değil zaten.

Ses sürücüleri ile çakışıyor. O yüzden alakası var. Bende 11 kullanıyorum ama arada Valorant'a girdiğimde böyle bir sıkıntı var.
Valorant dediğin oyun başlı başına sıkıntılı zaten bu zamana kadar türlü FPS oyunu oynadım dediğinle karşılaşmadım.
Herkesin kullanım alanı farklı.Eskiden oluşmuş sorunlar düzeltilmiş olabilir kimse yazmak zorunda değil zaten.
Çıktığından beri kullanıyorum dedim zaten buna istinaden oyun yönünden bir sorunla karşılaşmadım.

Valorant dediğin oyun başlı başına sıkıntılı zaten bu zamana kadar türlü FPS oyunu oynadım dediğinle karşılaşmadım.

Çıktığından beri kullanıyorum dedim zaten buna istinaden oyun yönünden bir sorunla karşılaşmadım.
Bunu herkes yaşamıyor zaten. Bu kadar sorunsuz olduğu hakkında emin bir şekilde konuşman için önce teknik bilgin olması gerekiyor. Realtek sürücüsü kullanan anakartlar veya belli bir seri anakartlar Windows 11 ile ses sürücüsü ile çakışabiliyor. O yüzden her 11 kullanıcısı bu problemi yaşayacak diye birşey yok. Bende 11 kullanıyorum fakat bahsettiğim şey dışında bir problem yaşamadım ve memnunum. Böyle bir problem yaşıyor olmama rağmen geri dönmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı