Windows 11'e geçtim

Tüm dostlara merhaba Windows 11 kurdum orijinal Windows 10 key vardı kendisi aktif etti 11i developer versiyon olmasına rağmen gayet de stabil Steam'i yükledim çoğu oyunumu yükledim hiçbir problem yaşamadım tüm güncellemleride aldı şu an sorunsuz kullanıyorum ve sorun çıkmaz ise böyle kullanmaya devam edeceğim.

Oyunlarda giriş çıkış ve açılma süreleri daha hızlı gibi geldi.
Programlarda da aynı hissi aldım.
Edge daha performanslı gibi.
Tasarım olarak en başta karışık geldi ama kullandıkça aslında daha basit olduğu anlaşılıyor.
Bazı arkadaşlar Discord çalışmadığını söylemiş böyle bir şey karşılaşmadım gayet de iyi çalışıyor.
Aynı internet olmasına rağmen sanki daha hızlı download ediyor Edge (belki psikolojikde olabilir )
Dark mod gayet hoş olmuş.
Bilgisayarın açılma süresi daha hızlı gibi geldi.

Not: Tabii ki daha developer sürümü son sürüm finalde neleri değiştirirler neleri değiştirmezler bunları göreceğiz ama forumda gördüm arkadaşlar bug doluydu şöyleydi böyleydi ben öyle çok bir bug ile karşılaşmadım.

Denediğim oyunları sıralayım.
GTA IV.
Dying Light.
The Forest.
Tom Raider. (oynadıktan sonra sildim)
CS:GO (oynadıktan sonra sildim)
Zula. (oynadıktan sonra sildim)

Hepsini 40dk civarı oynadım hiçbir problemle karşılaşmadım.

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    932,5 KB · Görüntüleme: 462
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kurulumu aynı Windows 10 kurulumu gibi değil mi? Bir de kaç GB alan yiyor ve Türkçe var mı? Kusura bakmayın biraz fazla soru sordum :D
-Videosu technopat'da var;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
-Ortalama 35GB diskte yer alıyor.
-Geliştirici sürümünde yani kuracağın sürümde yok, Ama tamamen son kullanıcı için çıktığında olacak.

-Videosu technopat'da var;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
-Ortalama 35GB diskte yer alıyor.
-Geliştirici sürümünde yani kuracağın sürümde yok, Ama tamamen son kullanıcı için çıktığında olacak.
Teşekkürler hocam.

Bunu kursak mesela kararlı olan sürüm sonradan buna da güncelleme olarak gelir mi? Yoksa bir daha temiz format mı gerekir? Ona göre kararlı sürümü bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı