Windows 11'e güncellemeyle geçtim, gayet başarılı

Dediğim gibi bir tane daha 128 GB SSD alın Windows 11 onun içinde kalsın ana diskte sadece Windows 10 olsun.
Hocam daha yeni RAM ve HDD aldım :D. Yeni bir SSD için bütçe kalmadı. Zaten birçok deneme sonucu Windows 11'in ne olduğu anlaşıldı. 10'a geçeceğim.

Windows 10 stabil ve kraldır gerisi yalandır. Windows 11 hiçbir zaman tutmayacak. Microsoft kendi bacağına sıkıyor. :)
Windows 10'a döneceğim ben de. Euro truck 2 indiriyorum da HDD'ye. Hocam sizde var mı Euro Truck 2? Belki beraber oynarız :D.

Hocam daha yeni RAM ve HDD aldım :D. Yeni bir SSD için bütçe kalmadı. Zaten birçok deneme sonucu Windows 11'in ne olduğu anlaşıldı. 10'a geçeceğim.

Windows 10'u desteği bitse bile kullanacağım sırf Microsoft'un Windows 11'i veya Windows 12'si çıkarsa tutmasın diye. Zaten sistemim desteklese bile yüklemezdim. Bir ESET antivirüs yüklerim yoluma bakarım.

Windows 10'u desteği bitse bile kullanacağım sırf Microsoft'un Windows 11'i veya Windows 12'si çıkarsa tutmasın diye. Zaten sistemim desteklese bile yüklemezdim. Bir ESET antivirüs yüklerim yoluma bakarım.
Ben antivirüsleri bırakalı çok oldu hocam. Sistemi kastırıyorlar. Windows defender yeter. Chrome'a Ublock Origin eklentisini ekleyin. Hem zararlı yazılım hem reklam engeller. Virüs kapma ihtimalini en aza indiriyor. Antivirüsler boş.

@Leon Dayı hocam şey soracağım, şimdi benim ana lisansım Windows 10 Home Single Language. Ama Pro'da var. Zamanında belki lazım olur diye almıştım. Home SL mi kurayım, Home mu(Home sürüm anahtarı da eski PC den Retail), Pro mu?

Ben antivirüsleri bırakalı çok oldu hocam. Sistemi kastırıyorlar. Windows Defender yeter. Chrome'a uBlock Origin eklentisini ekleyin. Hem zararlı yazılım hem reklam engeller. Virüs kapma ihtimalini en aza indiriyor. Antivirüsler boş.

Edge'de zaten AdGuard - Reklam Engelleyici ve WOT - Web Sitesi Güvenliği eklentileri mevcut. Ayrıca ESET'i desteği kesilen Windows 7'de 2 yıl kullandım hiç kasma olmadı.

Geri
Yukarı