Windows 11'e hesap olarak Gmail eklenebilir mi?

Windows'ta eskiden olduğu gibi sadece isim yazarak olmuyor ayrıca artık kurulum ekranında yerel hesabı direkt Microsoft hesabına bağlabiliryorsunuz.
Bakın hesap bağlamak ayrı, o hesabı kullanıcı hesabı olarak kullanmak ayrı. Ben de sisteme gmail, hotmail bağlarım ama yerel hesapla devam ederim mesela.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-14 131140.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-14 131140.png
    26,4 KB · Görüntüleme: 13
Sağlıklı bir oturum açma gibi görünmüyor sizinkisi, bug olmuş gibi. Yerel hesaptan Microsoft hesabına geçişin amacı senkronizasyon vesaire, Gmail ile nasıl sağlayabilir Microsoft bunu?

Sağlıklı bir oturum açma gibi görünmüyor sizinkisi, bug olmuş gibi. Yerel hesaptan Microsoft hesabına geçişin amacı senkronizasyon vesaire, Gmail ile nasıl sağlayabilir Microsoft bunu?

Sekraonize için bağlamıştım 2 yıldır böyle herhangi bir bir sorunla karşılaşmadım.

Fakat bu hesabı fatura için kullanıyorum sadece veri sekronizasyonu için.

Başka bir sisteme ekleyip senkronizasyon yapılıp yapılamayacağını merak ettim açıkçası.

Başka bir sisteme ekleyip senkronizasyon yapılıp yapılamayacağını merak ettim açıkçası.

Hocam şöyle bağladığınız zaman taryıcı e-posta ve OneDrive otomatik olarak eşitleniyor ve Google hesabından kaydedilmiş parolar ı Gmail uzantılı microsofft hesabına çekiyor.

Hocam şöyle, bağladığınız zaman tarayıcı e-posta ve OneDrive otomatik olarak eşitleniyor ve Google hesabından kaydedilmiş paroları Gmail uzantılı Microsoft hesabına çekiyor.
Anladım. Sistem temaları, Windows ayarları vesaire senkronize olmuyor o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı