Windows 11'e ne zaman güncelleme gelir?

Rufus'la yazdırınca orijinal imza almadığı için Secure Boot açık kuramıyorum o yüzden hiç bulaşmadım bir daha ona onun da nedenini çözemedim ama medya oluşturucusu daha basit geldiğinden ondan yapıyorum hep.

Hocam o geride kalma sebebim o işte o güncelleme yüzünden başka şeyleri indirmiyor hata verip duruyor.

Rufus olayı tuhafmış gerçekten.

Umarım sorununuz düzelir. Windows Kurulumundan sonra ilk işiniz Windows Güncelleştirmelerini yapmak olsun en sonunda da Ekran kartı driverınızı kurarsınız ben hep böyle yapıyorum.

Rufus olayı tuhafmış gerçekten.

Umarım sorununuz düzelir. Windows kurulumundan sonra ilk işiniz Windows güncelleştirmelerini yapmak olsun en sonunda da ekran kartı driverınızı kurarsınız ben hep böyle yapıyorum.

Rufus'un olayı flash belleğin 8 GB olmasından doalyı mı acaba bilmiyorum ama dediğiniz gibi 2-3 gün sonra güncelleme geldiğinde problemi çözerler umarım.

Rufus'un olayı flash belleğin 8 GB olmasından doalyı mı acaba bilmiyorum ama dediğiniz gibi 2-3 gün sonra güncelleme geldiğinde problemi çözerler umarım.

Benim flash belleğimde 8 GB bayağı eski bir flash belleğe sahibim

Laptop kullanıyorum Acer Nitro 5 AN515-58

Acer'in resmi sitesinde Anakarta dair güncelleme varsa güncelleme dosyasını indirip anakartı güncelleyebilirsiniz. Realtek ses driverıda olabilir

Böyle bir yer buldum sitede

Acer'in resmi sitesinde anakarta dair güncelleme varsa güncelleme dosyasını indirip anakartı güncelleyebilirsiniz. Realtek ses driverıda olabilir.

BIOS en güncelde şu an.

Acer'in resmi sitesinde anakarta dair güncelleme varsa güncelleme dosyasını indirip anakartı güncelleyebilirsiniz. Realtek ses driverıda olabilir.

Böyle bir yer buldum.

Kendi sitesinde bir Realtek driver var onu yükledim denemek amaçlı düzelmedi gene.

BIOS en güncelde şu an.

Kendi sitesinde bir Realtek driver var onu yükledim denemek amaçlı düzelmedi gene.

O zaman 2 3 gün bekleyin düzelmezse sıfırdan kurmayı deneyin ben format sonrası güncelleştirmeleri yaptığımda otomatik olarak Realtek sürücüsünüde kurmuştu.

O zaman 2 3 gün bekleyin düzelmezse sıfırdan kurmayı deneyin ben format sonrası güncelleştirmeleri yaptığımda otomatik olarak Realtek sürücüsünüde kurmuştu.

Zaten bayağı bir sıfırdan kurulum denedim :D bakalım olur umarum.

Şimdi gene bir Rufus ile kurulumu deneyeceğim bakalım gene aynı sorun devam ediyor mu onda.

Geri
Yukarı