Çözüldü Windows 11'e yükselttikten sonra Windows 10'a formatsız geri dönülebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sistemim Intel i5 4210U GeForce 840M 4x2 8 GB DDR3 RAM ve 1TB SSD sistemden bir sorun çıkar mı yükseltirken veya geri dönerken.

TPM 2.0 ve Secure Boot olduğunu var sayarsak bir tek işlemciniz desteklemiyor. Setup çalıştırdığınızda Windows size uyarı mesajı veriyor, yaşayacağınız sorunlardan ve hatalardan biz sorumlu değiliz gibisinden. Onu kabul edip ilerliyorsunuz.

TPM 2.0 ve Secure Boot olduğunu var sayarsak bir tek işlemciniz desteklemiyor. Setup çalıştırdığınızda Windows size uyarı mesajı veriyor, yaşayacağınız sorunlardan ve hatalardan biz sorumlu değiliz gibisinden. Onu kabul edip ilerliyorsunuz.

Onları bilmiyorum laptop 2014 de çıkmış bir laptop, 2015 ve sonrasında çıkan bilgisayarların çoğunda varmış inşallah ASUS koymuştur. Akşam bakacağım.

TPM'nin olup olmadığına "Windows tuşu + r" basıp ardından gelen yere "tpm.msc" yazarak görebilirsiniz. Orta kısımda alt tarafta belirtim sürümü 2.0 yazıyorsa TPM vardır.

Bakmadım ama uyumlu TPM bulunamıyor demek BIOS'ta açık değil demek değil mi? Çünkü daha önce açmadım.

Şöyle bir yer olması gerekiyor. TPM'nin açık olup olmaması bir şey değiştirmiyor. Yoksa yoktur.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-09 172030.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-09 172030.png
    92,1 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı