Çözüldü Windows 11'e yükselttikten sonra Windows 10'a formatsız geri dönülebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Windows.old klasörünü silmezseniz geri dönebilirsiniz.

Yükseltme işlemi içindir.

Çözüm
Sistemin yeterli olsaydı Update kısmından halledebilirdin. Windows 11 yükseltme yardımcısını indirip yükseltme yap. İstemezsen Windows 10'a geri dönersin.

Hayır.

Öncelikle teşekkür ederim ama bir sorum daha olacak. Yükseltme yapmak zor mu? Çünkü bana Format atmak zor geliyor ve o tarz BIOS'a gir oradan çık sonra tekrar gir karmaşık mı, yoksa setup ı çalıştırdıktan sonra yüklenmesini bekliyorsun.

Öncelikle teşekkür ederim ama bir sorum daha olacak. Yükseltme yapmak zor mu? Çünkü bana format atmak zor geliyor ve o tarz BIOS'a gir oradan çık sonra tekrar gir karmaşık mı, yoksa setup ı çalıştırdıktan sonra yüklenmesini bekliyorsun.

Setup başlıyor. Her şeyi Windows kendi hallediyor. Sadece beklemeniz ve sabretmeniz gerek. Yükleme durduğunu gördüğünüzde direkt bilgisayarı yeniden başlatmayın mesela.

Peki insanlar neden böyle yapmak yerine dualboot yapıyor?

2 işletim sistemini aynı anda kullanmak istiyor olabilirler. Linux / Windows gibi Windows 10 / Windows 11.

Setup başlıyor. Her şeyi Windows kendi hallediyor. Sadece beklemeniz ve sabretmeniz gerek. Yükleme durduğunu gördüğünüzde direkt bilgisayarı yeniden başlatmayın mesela.
Sistemim İntel İ-5 4210U GeForce 840M 4x2 8gb DDR3 ram ve 1TB SSD sistemden bir sorun çıkarmı yükseltirken veya geri dönerken.

Yeni konular

Geri
Yukarı