Windows 11'i yüklenmiyor

KaansiBlox

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: 8GB
SSD 1: PNY CS2130 500GB SSD
SSD 2: WDC WDS120G2G0A-00JH30 1TB SSD
Ekran kartı: GeForce GTX 1050 TI
Anakart Üreticisi: Micro-Star International (MSI)
Anakart Modeli: B450M PRO-M2 MAX (MS-7B84)
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor, 3400mhz, 6 Çekirdek, 12 mantıksal işlemci.
BIOS Modu: UEFI
İşletim Sistemi: Windows 11 22H2 Build 22621.2428
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
Samsung SSD 240GB
Ekran kartı
GeForce 9600 GT
Anakart
Pegatron
İşlemci
Intel (R) Core Inside i3
Merhaba, bilgisayarıma Windows 11 21H2 sürümüne yükseltebiliyorum, ancak 22H2 sürümü garip bir şekilde yükleme aşamasında mavi ekran veriyor ve Windows 10'a geri dönüyor, daha sonra böyle bir pencere geliyor:

1673761245766.png

(Bypass11 kullandığım için otomatik olarak Windows server olarak değiştirdi)
Bilgisayarım Windows 11 desteklemiyor ancak bypass11 ile 21H2 sürümüne başarıyla geçiş yapabiliyorum. Ancak 22H2 de bypass11'den mi, benim sistemimden mi, yoksa farklı bir şey mi anlayamadım.

Bunun çözümünü hiçbir yerde bulamadım, çözümünü bilen varsa bana yanıt verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hata ile Windows 10 yükseltmesinde karşılaşmıştım. Temiz kurulum yapmadan çözemedim. Fakat şu video ile bypass yapıp tekrar dener misiniz? Bu sefer Windows server değil Windows 11 olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu hata ile Windows 10 yükseltmesinde karşılaşmıştım. Temiz kurulum yapmadan çözemedim. Fakat şu video ile bypass yapıp tekrar dener misiniz? Bu sefer Windows server değil Windows 11 olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaptım ancak söyle bir metin çıkıyor:
"Windows 11 kurulumu"
"Ne yazık ki bilgisayarınızın Windows 11 çalıştırarak çalıştıramayını belirlemede sorun yaşıyoruz, lütfen Kurulum'u kapatın ve yeniden deneyin."

Bazıları "dosyalarımı sakla" veya "her şeyi kaldır" seçeneğini kullanın diyorlar, sizce doğru mu?

Yaptım ancak söyle bir metin çıkıyor:
"Windows 11 kurulumu"
"Ne yazık ki bilgisayarınızın Windows 11 çalıştırarak çalıştıramayını belirlemede sorun yaşıyoruz, lütfen Kurulum'u kapatın ve yeniden deneyin."

Bazıları "dosyalarımı sakla" veya "her şeyi kaldır" seçeneğini kullanın diyorlar, sizce doğru mu?

Dediğiniz şeyi ilk defa duyuyorum hocam. Bir fikrim yok yani. Önemli şeyler yok ise bilgisayarın içinde deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı