Windows 11'in yeni güncellemesi (KB5022913) onlarca yeniliklerle geliyor!

• Konuyu başlatan Beck
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 69
  • Görüntüleme 7B
Eğer Google Chrome kullanıyorsanız son zamanlarda bende çok yaşıyorum onu, ancak bunu Google Chrome'dan kaynaklandığını fark ettim. Bir kaç gündür Edge kullanmaya başladım hiç bir sorun yaşamadım henüz.
Yok hocam direkt Windows ayarlar kısmında olmuştu, bir daha olmadı ama bir yavaşlık var gibi hissediyorum.

Evet baktım açıkçası sizin yaşadığınız sorun bende önceden de yaşanmıyordu şimdi de yaşanmıyor. Bende bir sorun yok isterseniz güncelleyip deneyebilirsiniz belki çözülmüştür.

Günaydın, IS derlemesi: 22621.1344 son sürüm ama hala ekran patlama sorunu devam ediyor :)

Ekran patlamasi derken ekran gidip geliyor mu sürekli stratisback programi kullaniyoraan bundan dolayi olabilir.

Günaydın hocam, stratisback kullanmıyorum, masaüstünde sağ tuş sonraki arka plan resmi seçin o zaman 2 resim üst üste biner gibi oluyor ve beyazlaşıyor ekran.

Günaydın hocam, stratisback kullanmıyorum, masaüstünde sağ tuş sonraki arka plan resmi seçin o zaman 2 resim üst üste biner gibi oluyor ve beyazlaşıyor ekran.

Kardesim bende arada yapiyor desdek ekibin mutlaka bilgisi vardir en yakin sürede çözülür bir bug daha işte.

Geri
Yukarı