Windows 11'li HP Victus donuyor

blackeagle_50

Hectopat
Windows 11'li HP Victus notebook bilgisayarımda bazen aniden bilgisayar kasmaya donmaya başlıyor. Hatta Görev Yöneticisi bile zor açılıyor. PC alınalı 4-5 ay oluyor. Bu sıkıntılar daha önce de vardı ama düzelmişti ama bu aralar tekrar yapmaya başladı. Daha önce yaptığı dönemlerde mavi ekran almışlığım da var. Bu sorunu yaşadığımda çok nadir düzeliyor ama çoğu zaman güç düğmesine basılı tutarak kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Bu sorun hakkında çözümü olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. (Windows 11 Home Single Language 23H2 sürüm)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'li HP Victus notebook bilgisayarımda bazen aniden bilgisayar kasmaya donmaya başlıyor. Hatta Görev Yöneticisi bile zor açılıyor. PC alınalı 4-5 ay oluyor. Bu sıkıntılar daha önce de vardı ama düzelmişti ama bu aralar tekrar yapmaya başladı. Daha önce yaptığı dönemlerde mavi ekran almışlığım da var. Bu sorunu yaşadığımda çok nadir düzeliyor ama çoğu zaman güç düğmesine basılı tutarak kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Bu sorun hakkında çözümü olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. (Windows 11 Home Single Language 23H2 sürüm)

Mavi ekranda yazan hata kodunu söyleyebilir misiniz?

Windows 11'i sıfırdan siz mi kurdunuz yoksa bilgisayarla birlikte kurulu mu geldi?

İkinci sorun benim Victus'um da da oluyor. Garantiye göndermeyi düşündüm ama bayağıdır öyle bir hata almadım.
bende de bayadır yapmıyordu. kafasına göre çok önemli bir iş yaparken kitlenip kalıyor can sıkıcı.

Isı değerlerinizi kontrol edin hocam farklılık var ise virüs taraması yapmanızı öneririm.
şuan max 45 derece işlemci. sıcaklıkla alakalı olduğunu düşünmüyorum. fan bile açmıyor pc (normalde açıyor ama bu sıkıntı varken fanlık bir durum yok)

Yeni konular

Geri
Yukarı