Windows 12 mi çıkacak?

Daha çok var, W11 tamamen stabil olduktan sonra kullanıcı deneyimi için en az 3 sene beklenir, ardından duyuru yapılır, duyurudan da 7 8 ay sonra test dönemleri başlar.

Deneyimli yönetici yeni işletim sisteminden haberdar olmadığını ve şu anda Windows 11 için yıllık özellik güncellemeleri sunmaya odaklandıklarını belirtti. Aaron Woodman bu kaçamak yanıtı ile bir sonraki işletim sisteminin sistemin Windows 12 olacağı yönündeki söylentileri ne doğrulamış ne de yalanlamış oldu.

Bencede çıkabilir. Windows 11 1 ay kullandım. Tekrar Windows 10 geçtim. Kişiden kişiye değişir tabi ama görsellikten başka bir fark yok.

Deneyimli yönetici yeni işletim sisteminden haberdar olmadığını ve şu anda Windows 11 için yıllık özellik güncellemeleri sunmaya odaklandıklarını belirtti. Aaron Woodman bu kaçamak yanıtı ile bir sonraki işletim sisteminin sistemin Windows 12 olacağı yönündeki söylentileri ne doğrulamış ne de yalanlamış oldu.

Windows 11'de de aynısını yapıyorlardı adam ne diyecek tabii haberdar değilim diyecek. Eninde sonunda çıkacak.

Geri
Yukarı