Windows 1903 oyunda performans düşüşü

ozkannural06

Decapat
Merhaba arkadaşlar ben 1803 sürümünde CS:GO'da en yüksek ayarda 200-250 FPS alırken 1903 sürümünde 150-200 ekran kartım falan güncel. Bir şey mi kapalı acaba yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'ya güncelleme gelmiş olabilir mi? Belki performans kaybınız ondan kaynaklanıyordur. CS:GO oynamıyorum ama Windows 1903 sürümünde sizin aksinize çok hafifte olsa performans artışı yaşadım.

Merhabalar 1903 güncellemesi oyuncular için kötü bir güncelleme ben yükledim fakat bana karşı bir zararını görmedim.Eğer beğenmediysen eski sürüme dönebilirsin.Kısacası herhangi bir açık kapalı özellik yok.

Merhaba arkadaşlar ben 1803 sürümünde CS:GO'da en yüksek ayarda 200-250 FPS alırken 1903 sürümünde 150-200 ekran kartım falan güncel. Bir şey mi kapalı acaba yardım edebilir misiniz?
Ekran kartı modelin nedir? Ben AMD kullanıcısı olarak aynı problemden muzdarip olduğum için CS'yi bıraktım. Sizde de benzer bir sıkıntı olabilir.

Gereksiz hizmetler yeniden açılanlar bulunuyordur, onları kapatmanızı tavsiye ederim. Kapattıysanız ya da kapatmayı bilmiyorsanız yazın buradan yardımcı olmaya çalışırım.

Bazı ayarların değişmiş olabilir bende mesela sürekli bilgisayar normal kapanmadığında fişi vs çekildiğinde FXAA Keskinliği Yumuşatma açılıyordı

Sisteminizle alakalı bir durumda olabilir çünkü 1809 da oynarkende 400 fps oynuyordum 1903 sürümüne geçtim yine 400 fps oynuyorum yani kötü yansıyan bişey olmadı. Hatta aksine battlefield 5 multiplayer kısmında performansa yönelik iyileştirme olduğunu farkettim eski sürüme göre.

Sisteminizle alakalı bir durumda olabilir çünkü 1809 da oynarkende 400 fps oynuyordum 1903 sürümüne geçtim yine 400 fps oynuyorum yani kötü yansıyan bişey olmadı. Hatta aksine battlefield 5 multiplayer kısmında performansa yönelik iyileştirme olduğunu farkettim eski sürüme göre.
bende gtx 970 i7 2600k sıvı soğutmalı işlemci var iyi bir sistemim var yani
Oyundaki fxaa gibi ayarlar ya da çözünürlük otomatik değişebiliyor fxaa kapalı oyna,
Hem istersen eski sürüme dönebolirsin zaten
ben 1903 temiz kurulum ile geçtiğim için 1803 e geri dönemiyorum iso dosyası yok
Merhabalar 1903 güncellemesi oyuncular için kötü bir güncelleme ben yükledim fakat bana karşı bir zararını görmedim.Eğer beğenmediysen eski sürüme dönebilirsin.Kısacası herhangi bir açık kapalı özellik yok.
temiz kurulum ile geçtiğim için 1803 geri yükleme noktası yok nasıl dönerim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı