Windows "2022-08x64" güncelleştirmesini yapmıyor

Cengiz K

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 saat öncesine PC'de hiçbir sorunum yoktu Windows güncelleştirmeye girdim birkaç güncelleme yaptıktan sonra PC bu güncelleştirmeyi yapmadı ve ne internetim ne de ses var sağ altta internetim gözükmüyor ve kulaklıkta kırmızı çarpı var. hiçbir yere giremiyorum izin vermiyor forumdaki bütün çözümleri denedim olmadı yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 90D79AB0-962B-4C7C-867B-A62BE74094CB.jpeg
    90D79AB0-962B-4C7C-867B-A62BE74094CB.jpeg
    215,4 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Karşılaştığınız hatayı çözebilmek için yüklediğiniz güncelleştirmeleri buradan geri alın.

Adsız.png

En son yüklenen güncelleştirmeye sağ tıkla ve kaldır.

1662927813036.png

Windows Update hatasını giderebilmek için bu konuyu uygulayın.

kaldır dediğim de bu sorunla karşılaşıyorum ve attığınız bağlantıyı yaptım yinede çözemedim

Dosya Ekleri

• 4797C8C4-1724-4548-A0A1-D4EB82DD5DB9.jpeg
    4797C8C4-1724-4548-A0A1-D4EB82DD5DB9.jpeg
    32,3 KB · Görüntüleme: 27
Anlıyorum, sistem geri yükleme noktanız varsa ona geri dönmenizi tavsiye ediyorum. Şu anlık hala o aşamadaysa bilgisayarı kapatmayın.

sistem geri yüklemeye erişemiyorum hiçbirşeye izin vermiyor resmen başka bir tarafından el konulmuş gibi şuan

sistem geri yüklemeye erişemiyorum hiçbirşeye izin vermiyor resmen başka bir tarafından el konulmuş gibi şuan
ne yapıcam bilmiyorum çıldırmak üzereyim

Sistem geri yüklemeye erişemiyorum hiçbir şeye izin vermiyor resmen başka bir tarafından el konulmuş gibi şu an.

Ne yapacağım? Çıldırmak üzereyim.

Şu an masaüstüne erişebiliyor musunuz? Hala değişiklikler geri alınıyor ekranındaysanız bitmesini bekleyin.

Şu an masaüstüne erişebiliyor musunuz? Hala değişiklikler geri alınıyor ekranındaysanız bitmesini bekleyin.
o ekran kapandı tekrar son şansımı denemek için kaldır dedim ama yine tamamlanamadı masaüstüne dönmesini bekliyorum döndükten sonra ne yapıcam en ufak bir fikrim yok

O ekran kapandı tekrar son şansımı denemek için kaldır dedim ama yine tamamlanamadı masaüstüne dönmesini bekliyorum döndükten sonra ne yapacağım? En ufak bir fikrim yok.

Başlat menüsüne gelin, Shift basılı tutarak yeniden başlat basın. Başlangıç onarma seçeneklerine girdikten sonra oradan deneyebilirsiniz. Birdenbire neden böyle oldu bir fikriniz var mı? Tuhaf geldi bu olay.

Başlat menüsüne gelin, Shift basılı tutarak yeniden başlat basın. Başlangıç onarma seçeneklerine girdikten sonra oradan deneyebilirsiniz. Birdenbire neden böyle oldu bir fikriniz var mı? Tuhaf geldi bu olay.
hayır hiçbir fikrim yok sebebini anlamıyorum sadece güncelleme yapmak istemiştim birden bire olan oldu güncelleştirmelerde silinmiyor

sıfırlamam çözüm sağlarmı bilginiz varmı

Hayır hiçbir fikrim yok sebebini anlamıyorum sadece güncelleme yapmak istemiştim birdenbire olan oldu güncelleştirmeler silinmiyor.

Güncelleştirme yapmadan önce virüs bulaştıracak bir şey yaptınız mı? Optimizasyon uygulaması falan kullandınız mı? Başlangıç onarmaya girdikten sonra oradan güncelleştirmeleri kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Sıfırlamam çözüm sağlar mı bilginiz var mı?

Onu en son çare olarak düşünün, şu anlık onu kullanmayın. Sıfırlama, çok uzun sürer ve bazen sıfırlama yaparken bir anda hata vererek sıfırlama iptal oluyor, Windows daha çok bozuluyor ve USB ile kurmak zorunda kalıyorsunuz. Sıfırlama yaptıktan sonra performans düşebiliyor, sistem kararsızlığı oluşabiliyor.

Geri
Yukarı