Windows 7 0xc000000e hatası

Lenax

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fullstack Developer
Merhabalar yakın birisi için bir bilgisayara format atmak için yaklaşık 9 saatimi verdim fakat bir sonuç alamadım başlıkta gördüğünüz gibi almış olduğum hata kodu yukarıdadır bununla ilgili gerekli ekran görüntüsünü de paylaşacağım. Technopat'ın paylaşmış olduğu videoyuda izledim fakat bir sonuç alamadım. 15 tane format ISO'su denedim fakat bir sonuç alamadım. BIOS ayarlarından HDD yerine USB mi seçiyorum press any Key kısmından sonra otomatik olarak bu geliyor.

1609971317628.png

Normalde sistem açılıyordu fakat uğraşırken artık bir şekilde işletim sistemini de bozdum. Live Linux kurup diskleri silip tekrardan NTFS olarak primary olarak da formatladım fakat format kısmına bir türlü bu hatadan dolayı geçemiyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

İnternetim yavaş ancak yarım saat içerisinde link atmış olurum. Gecikme için özür dilerim.
SHA-1 değerini paylaşır mısınız? Bir bakalım nasılmış.

Ek olarak @Lenax kullandığınız USB belleği değiştirmeyi denediniz mi? Bellek arızalı olabilir.

SHA-1 değerini paylaşır mısınız? Bir bakalım nasılmış.

Ek olarak @Lenax kullandığınız USB belleği değiştirmeyi denediniz mi? Bellek arızalı olabilir.

Sha-1 değerini nasıl paylaşmam gerekiyor acaba? Bu konuda bilgim yok.

USB belleği değiştirdim. 775 soketlerin USB desteği mi yok diye düşündüm ama anakartta USB legacy Support var.

SHA-1 değerini siz değil, @yagiz123123 paylaşmalı. ISO'yu bir kontrol edelim dedim. Ek olarak Ultimate kurmak isterseniz aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

Ultimate deneyeyim bir de bakalım. Öglen 2'den beri bu bilgisayar ile uğraşıyorum. ASRock 775MV8 anakart modeliymiş bunu da buldum.

SHA-1 değerini siz değil, @yagiz123123 paylaşmalı. ISO'yu bir kontrol edelim dedim. Ek olarak Ultimate kurmak isterseniz aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

Gerçekten mi ben aynısını Drive'a yüklemeye çalışıyorum. Ama 32 Bit Windows Ultimate.

O sisteme Windows 7 Ultimate pek yakışmaz gibi. Sistemi biraz zorlayabilir. İstediğiniz bir sürüm var mı? Belki arşivden çıkarabilirim. :)

Şu an tek amacım bilgisayar kullanılabilir hale gelsin. Ultimate ile şu hatayı giderip daha sonra gidip Professional kurabilirim.

Geri
Yukarı