Windows 7 0xc000000e hatası

Lenax

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fullstack Developer
Merhabalar yakın birisi için bir bilgisayara format atmak için yaklaşık 9 saatimi verdim fakat bir sonuç alamadım başlıkta gördüğünüz gibi almış olduğum hata kodu yukarıdadır bununla ilgili gerekli ekran görüntüsünü de paylaşacağım. Technopat'ın paylaşmış olduğu videoyuda izledim fakat bir sonuç alamadım. 15 tane format ISO'su denedim fakat bir sonuç alamadım. BIOS ayarlarından HDD yerine USB mi seçiyorum press any Key kısmından sonra otomatik olarak bu geliyor.

1609971317628.png

Normalde sistem açılıyordu fakat uğraşırken artık bir şekilde işletim sistemini de bozdum. Live Linux kurup diskleri silip tekrardan NTFS olarak primary olarak da formatladım fakat format kısmına bir türlü bu hatadan dolayı geçemiyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

O verdiğim linkteki ISO'yu denediniz mi peki? Orijinal bir ISO kendisi. Denemekten zarar gelmez ve ek olarak o bilgisayara bağlı HDD'yi kendi sisteminize bağlayıp sağlık testi yapabilirsiniz. Ben diskte de sorun olabileceğini düşünüyorum.

O verdiğim linkteki ISO'yu denediniz mi peki? Orijinal bir ISO kendisi. Denemekten zarar gelmez ve ek olarak o bilgisayara bağlı HDD'yi kendi sisteminize bağlayıp sağlık testi yapabilirsiniz. Ben diskte de sorun olabileceğini düşünüyorum.

Şu an senin vermiş olduğun ISO'yu deniyorum Rufus'un yazmasını bekliyorum. Diski kendi sistemime bağlayamam sebebi de bende B550 Tomahawk var ve bu bilgisayarda IDE harddisklerden var.

Windows açık olsaydı yapabilirdim fakat Windows açık değil :D.
Hayır kendisi Memtest86 gibi USB üzerinden çalışır. Kendi bilgisayarınızdan USB belleği hazırlayıp bununla test edebilirsiniz.

Aşağıda yer alıyor. Aslında oldukça basit, göreceksiniz.

Windows 7 Ultimate 32 Bit ISO
Windows 7 Dowloand Tool

Geri
Yukarı