Windows 7 9. Nesil Intel işlemci uyumu

Anladım hocam aygıt yöneticisinden vs. birkaç ekran görüntüsü paylaşır mısınız konu hem canlanmış olur daha da.

Anladım teşekkürler deneyeceğim. Ben iş yerindeki PC için kuracağım. B365-G anakart, i5 9400F işlemci için Windows 10 gerçekten sorunlu aşırı uğraşmak istemiyorum. O açıdan Windows 7 hem daha güzel görüntü açısından.

Anladım teşekkürler deneyeceğim. Ben iş yerindeki PC için kuracağım. B365-G anakart, i5 9400F işlemci için Windows 10 gerçekten sorunlu aşırı uğraşmak istemiyorum. O açıdan Windows 7 hem daha güzel görüntü açısından.
Kesinlikle aynı fikirdeyiz :) Windows 10 bug dolu bir sistem ama şimdi konu açılmışken Windows 7 kurasım geldi. Açık olursanız buraya aygıt yöneticisinin fotosunu paylaşacağım.

Ümit hocam normal el değmemiş ISO'suna atsam driverları yüklenmez mi yani? İlla 2018 mi olacak?
Ben denediğimde USB driverları tanımamıştı, diğer diskim olmasaydı şimdi sistemsiz kalmıştım :) Sertifikayı tanımıyor. Bu da MSDN ISO aslında. Bu daha güncel, Windows 10'a yakın bir Windows 7, Windows 10'a yakın derken demek istediğim DirectX 12 desteği, .NET Framework 4.8 desteği vs. Zaten eskisi ile bunun boyutuna bakarsanız diğeri 3 GB, bu 5.5 GB

Ben kuracağım ümit hocam Windows 10'a tahammül edemiyorum artık evde mecburi kullanıyorum da iş yerinde hayır gerçekten.

Geri
Yukarı