Windows 7 Aşırı Bellek Kullanımı

Zero Hour

Kilopat
Daha fazla  
İşletim Sistemim Windows 7 Ultimate x64

Evet. Bu işletim sistemini daha bu sabah kurdum ama burnumdan getirdi. Başka OS' a da geçmek istemiyorum.

Görsellerde de görüldüğü gibi, bilgisayarı açtıktan 1-2 dakika sonra kaynak kullanımı afedersiniz hayvan gibi sömürüyor. Başlat>Çalıştır>MSConfig diyecek kardeşlerim, görselde olduğu gibi başlagıçta başlayan sadece iki adet program var. Eset ve IDM. Yok mu şöyle yardım edecek cengaver ?

Bu arada, sistemimin özelliklerini sayayım:
==> Geforce 9800GT 1GB 256 Bit
==> Intel Core 2 Duo E7400
==> 2GB Ram

Bilgisayar o kadar yavaşladı ki, artık program açmamaya özen gösteriyorum.

Dediğim gibi, İşletim Sistemi 'ni bu sabah kurdum.

Yardımlarınızı bekliyorum. Ne olur kurtarın beni şu illetten. Bıkkınlık geldi, monitörü duvara fırlatacağım az sonra ...

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 222
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 224
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 211
  • Adsız1.jpg
    Adsız1.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 210
Başka OS'a geçmek istemediğinizi söylemişsiniz ama çare kalmamış ki :(
Bence WINDOWS 10'a geçin.
Sisteminiz nedir?

Herkes çok met etti, ancak oyunlarım ile uyumsuzluk sorunu yaşarım diye korkuyorum. Gerçekten, tavsiye edermisiniz?
League of Legends
CS:GO
DotA falan oynuyorum. Ayrıca Crysis, GTA tarzı oyunları çok seviyorum. Herhangi bir uyumluluk sorunu yaşamam, değil mi ?

Herkes çok met etti, ancak oyunlarım ile uyumsuzluk sorunu yaşarım diye korkuyorum. Gerçekten, tavsiye edermisiniz?
League of Legends
CS:GO
DotA falan oynuyorum. Ayrıca Crysis, GTA tarzı oyunları çok seviyorum. Herhangi bir uyumluluk sorunu yaşamam, değil mi ?
Çok yüksek ihtimal ile yaşamazsın dediğin oyunların hepsini oynuyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Performans artışı oldu ve daha fazlası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı