Windows 7 USB'nin bilinmeyen aygıt olarak gözükmesi

Destiny97

Kilopat
Daha fazla  
Yeni HP bilgisayar aldım. Windows 10 ile yüklü gelen bilgisayarı Windows 10'da ki sıkıntılar yüzünden 7'ye formatladım fakat 7'ye formatladığımda bırakın ekran kartını USB'leri bile görmüyor, aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt diye geçiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Zorunlu 10 kullanıyorum ve gerçekten çok kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan 7'ye geçen herkeste de driver problemi oluyor.. IObit Driver Booster indirerek bütün sürücülerini güncelleyebilirsin.

Windows 10'dan 7'ye geçen herkeste de driver problemi oluyor.. IObit Driver Booster indirerek bütün sürücülerini güncelleyebilirsin.
İyide o internetle kurmuyor mu? Ben pcyi baştan kurduğumda hiç bir donanım yüklü olmuyor

Kuramazsın onun 7 desteği yok boşuna garantiyi bozma çok sorun çıkartır.
Normalde Windows 7 kurabiliyorum kurmakta sıkıntı yok. Fakat kurduğumda usbleri okumuyor bilinmeyen aygıt diyor kaldırıp tekrar tara dediğimde yüklenemedi diyip başa dönüyor.

Bilgisayarın sürücünülerini bul kur.
CD vermediler bilgisayarın yanında. Bios da usbleri görüyor, Windows açıldı mı görmüyor.

Dostum internet yoksa bir internet kafeden internetine uygun driver'ı indirirsin, öyle bakarsın internet çekiyor mu çekmiyor mu diye. Ben internetin çalışıyor sandım.

Dostum internet yoksa bir internet kafeden internetine uygun driver'ı indirirsin, öyle bakarsın internet çekiyor mu çekmiyor mu diye. Ben internetin çalışıyor sandım.
Şimdi normalde ben windows 7 yi kurduğumda usblerin hiç birini görmüyor sadece biosta görüyor. Usbler bilinmeyen aygıt oluyor kaldır tak yaptığımda yüklenemedi hatası veriyor. Ben buna wifi driverını yüklesem de internetten bul desem bulabilir mi? Çünkü windows 10 gerçekten çok sinirimi bozmaya başladı.

Kardeşim allah muhafaza driver booster tambir yanlış sürücü indirme programı bu program bazılarının bilgisayarının ekran kartı drıverını guncelleyıp yanlıs urucu ındırdıgı ıcın ekran kartı bozuluyor sen googleden yaz arastır kendı sıtesınden ındır ama yenıden win 10 yuklemenı onerırım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı