Windows 7 Bootmgr is missing

Mainstein

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 4650G -- Sapphire Pulse RX6600 -- Asus Prime B450M-K II -- Corsair Vengeance LPX 3200Mhz 8X2GB -- Kingston A2000 240GB -- Sandisk SSD Plus 240GB -- Intenso TOP 512GB -- High Power +80 500W -- Sharkoon SK3-RGB ATX Kasa -- MSI MAG301CR2 30" 2560X1080P /// HyperX Cloud Core Wireless -- Razer Blackwidow V3 TKL (Modlu) -- Razer Deathadder V2 X Hyperspeed -- PS4 Dualshock -- Klasse Longteng Tiger
Ben internetten Windows 7 64 bit ultimate indirdim. Şu an kullandigim sistem ise 32 bit pro. Wintheflash uygulamasi ile format USB'sini hazirladim sonra BIOS kismina geldigimde (Insydeh20 BIOS benimki) boot operate kismina geldim ve CD/DVD ROM seçtim (youtube videolarinda bunu seciyorlardi). Yeniden baslattim ve hiçbir şey olmadi. Normal oturumum açıldı.
Sonrasinda F1 ile sanirim bir menuyu actim ve USB 6.1'i sectim ve bootmgr is missing hatasi aldim.

Bende bootble USB test uygulamasi vardi ondan denedim ve komut panelini acar acmaz bootmgr is missing yazisi cikti konsolda. Bilgisayar 7 senelik ve dizustu sanirim formst olmiyacak buna indirdigim ISO dosyasindaki setupa calistirdigimda ise isletim sistemi 64 bit icin uygun değil diyor 10 saat uğraştım artık baska yol bulamadim RAM 4 GB oldugu icin 64 bit kurmak istedim ama olmuyor çözümü var mı ? Sorunun yoksa pes edip kullanmaya devam mi edeyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı