Windows 7 "Bozuk görüntü" hatası

Bide Mesela Ben Gta San Andreas Açarken Synaptics Pointing Device Driver Yanıt vermiyo gibi birşey diyordu.
Hocam normalde Synaptics Laptoplarda Touchpad yazılımıdır. Synaptics.exe ise illet bir virüstür. Sizin ki virüs gibi geldi bana. Gerek ismi gerek dosya konumundan dolayı. İlk olarak Tarama gerçekleştirin, eğer virüs bulursa rehberi uygulayın. Eğer virüs çıkarsa ve imkanınız varsa kesinlikle temiz kurulum öneririm.

Rehberde Malwarebytes indirmenizi söylüyor. Eğer Kaspersky indirdiyseniz onu kurmanıza gerek yok.

Hocam normalde Synaptics Laptoplarda Touchpad yazılımıdır. Synaptics.exe ise illet bir virüstür. Sizin ki virüs gibi geldi bana. Gerek ismi gerek dosya konumundan dolayı. İlk olarak Tarama gerçekleştirin, eğer virüs bulursa rehberi uygulayın. Eğer virüs çıkarsa ve imkanınız varsa kesinlikle temiz kurulum öneririm.
Teşekkür Ederim Synaptics.exe virüs müş kaspersky tam tarama yaparken sildi artık hatayı almıyorum teşekkürler

Teşekkür Ederim Synaptics.exe virüs müş kaspersky tam tarama yaparken sildi artık hatayı almıyorum teşekkürler
Hocam rehberdeki adımları uygulamayı unutmayın. Ayrıca sizin hatanızı çözen yorumumu rapora basıp çözüm olarak işaretleyin. Aynı hatayı alan kişiler bu sayede konuya tıkladığında yardım alabilir.

Geri
Yukarı