Windows 7 Build 7000 kullanılır mı?

Primuss

Decapat
Yer
Kaon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-9400F
XFX RX 570 8GB
8GB RAM
480 GB SSD
EXCALİBUR E600
Evet artık bir devrim yapmam gerektiğini fark ettim yaşadığım driver sorunları nedeniyle Vista'yı geride bırakıyorum (şimdilik) ve en az Vista kadar sevdiğim 7'ye geçeceğim ama tabii ki bununda yarım yamalak ve eski olması lazım o yüzden Build 7000 kuracağım en fazla ne sorun yaratır?

GÜvenlik yamaları olmayacak, programları desteklemeyebilir. Çok büyük beklentin yoksa ve de sağlam bir AV ve firewall kullanırsan tolere edilebilir.

GÜvenlik yamaları olmayacak, programları desteklemeyebilir. Çok büyük beklentin yoksa ve de sağlam bir AV ve firewall kullanırsan tolere edilebilir.

Zaten öyle bir beklentim yok ben nostalji için kuruyorum bunları en fazla iki internete girerim.

Evet artık bir devrim yapmam gerektiğini fark ettim yaşadığım driver sorunları nedeniyle Vista'yı geride bırakıyorum (şimdilik) ve en az Vista kadar sevdiğim 7'ye geçeceğim ama tabii ki bununda yarım yamalak ve eski olması lazım o yüzden Build 7000 kuracağım en fazla ne sorun yaratır?

Build 7000 kullanman için Timebomb'u etkisiz hale getirmen gerekir (neredeyse imkansız) çünkü bu beta yapılarından biridir.

Düzeltme: Bu yapının Timebomb'u bozuktur yine de kararsız olan bir sürümü kurmanı tavsiye etmem.

Build 7000 kullanman için Timebomb'u etkisiz hale getirmen gerekir (neredeyse imkansız) çünkü bu beta yapılarından biridir.

Düzeltme: Bu yapının Timebomb'u bozuktur yine de kararsız olan bir sürümü kurmanı tavsiye etmem.

Timebomb olayı nedir acaba bir süre sonra kendinimi kapatıyor ya da kitliyor.

Hocam ben Project 7000 | Vista's Site bu linkten indirdim ama.
Bu oficcial Build 7000 midir yoksa kullanılabilir hali falan mı?

Timebomb olayı nedir acaba bir süre sonra kendinimi kapatıyor ya da kitliyor.

Hocam ben Project 7000 | Vista's Site bu linkten indirdim ama.
Bu oficcial Build 7000 midir yoksa kullanılabilir hali falan mı?

Hocam link teki normal Windows 7'ye Build 7000 teması uygulamışlar. Onu kullanabilirsiniz sorun olmaz.

Peki neden Vista?

Benim ilk kullandığım işletim sistem olduğu için ve eski yazılımlara bir zaafım var diyebilirim ondan kaynaklı. Genelde eksik hatalı şeyleri kurcalamayı seviyorum. Zaten güncel bir sistemim bulunmakta hobi amaçlı eğlence diyebilirim.

Hocam kusura bakmayın da Vista'nın neyini sevdiniz ya, Microsoft bile çıkardığı güne lanet ediyor.

Hocam kusura bakmayın da Vista'nın neyini sevdiniz ya, Microsoft bile çıkardığı güne lanet ediyor.

Size o kadar hak veriyorum ki ama eski yazılım ve bilgisayarlara çok büyük bir zafım var. Özellikle yarım bozuk unutulmuş şeylerle uğraşmayı seviyorum yoksa çekilcek gibi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı