Çözüldü Windows 7 Format atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

murat kahraman

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
technopatta yardımcı yönetmen
MS B250M anakartın var bi türlü format atamıyorum. Sürekli bi hata. Sistem yeni topladım ama bi türlü olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Windows 10 değil de 7 kurmaya çalışıyorsun? Yeni arabaya eski koltuk takmak gibi.
Hangi aşamalarda hata alıyorsun? Detay olmadan yardımcı olamayız.

Ne yaptıysam olmadı. Sistemi daha yeni topladım. Bu bence bu imkansız. 6 saat üzerinde çalıştım hala devam, başka çare bulamadım. En son sizlerle paylaştım. Bütün forumlar gezdi,m HDD'yi başka bilgisayara taktım oldu. Arkadaşlar birisi yardım etsin.
images (1).jpeg

Ne yaptıysam olmadı sistem daha yeni topladım hak bu bence bu imkansız 6 saat üzerinde çalıştım hala devam başka çare bulamadım en son sizlerle paylaştım bütün forumlar gezdim hard başka bilgisayara taktım oldu arkadaşlar birisi yardım etsin olmuyor teknopat anca ceza versin
Bu ekrandayken flash bellegi farklı bir yuvaya takıp tamama tıklar mısın ?

Yoruldum artık. Saat 12 oldu hala bilgisayarla uğraşıyorum. Birazdan deneceğim.

Windows 10 denedim sonuç aynı. BIOS güncelledim.
BIOS'a gir ve optimize default yap. SATA=AHCI olduğundan emin ol.
Bir de bu anakarta Windows 7 kurmanın mantığı yok. En azından 8.1 kurun.
Default yaptım. AHCI modu açık. Daha ne yapayım ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı