Windows 7 format USB nasıl oluşturulur?

internett

Decapat
Windows 10 kullanıyorum gerek sistemimin yetersiz gelmesi ve oyunları daha performanslı oynamak için 7'ye geçmeyi düşünüyorum. Format CD yok elimde satıldığını da sanmıyorum. artık format USB oluşturuluyormuş. bilgisayardan indirip onu nasıl yapabilirim? internet kafeden yapıp evde atabilir miyim formatı veya satılıyor mudur? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kullanıyorum gerek sistemimin yetersiz gelmesi ve oyunları daha performanslı oynamak için 7'ye geçmeyi düşünüyorum. Format CD yok elimde satıldığını da sanmıyorum. artık format USB oluşturuluyormuş. bilgisayardan indirip onu nasıl yapabilirim? internet kafeden yapıp evde atabilir miyim formatı veya satılıyor mudur? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
Internet üzerinden hangi sürümü istiyorsanız iso dosyasını indirip, Rufus adlı program ile yazdırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı