Windows 7 formatladıktan sonra kasma oldu

light sensei

Femtopat
Daha fazla  
Windows 7 Pro format attım kasma sorunu oldu. Bende aygıt yöneticisine baktım 2 tane ünlemli şey vardı bende driver aramaya başladım 1 tanesininkini buldum onu direkt açtığımda gitti ama diğerini de aynı şeyi yaptığımda gitmedi. Bende YouTube'dan aradım program falan diyorlardı bende indirdim PC'ye virüs girdiğinden şüpheleniyorum iyice yavaşladı. Format atacağım, bana nasıl driver kuruluyor öğretebilecek var mı Windows 7 için?

as.png

İlk açtığımda direkt olan bu ama belki bunun yanında programda kurmuş olabilirim tam hatırlamıyorum. Driver packbeni şüphelendiren program.

Dosya Ekleri

• sa.png
    sa.png
    3,3 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
O ünlem işareti genelde chipset bileşenlerinde olur ki onun için anakart destek sayfasından almak lazım. Bu indirilen her ne ise hayırlı bir şeye benzemiyor. Format atınca konuya dönersen yardımcı oluruz.

Windows 7 Pro format attım kasma sorunu oldu. Bende aygıt yöneticisine baktım 2 tane ünlemli şey vardı bende driver aramaya başladım 1 tanesininkini buldum onu direkt açtığımda gitti ama diğerini de aynı şeyi yaptığımda gitmedi. Bende YouTube'dan aradım program falan diyorlardı bende indirdim PC'ye virüs girdiğinden şüpheleniyorum iyice yavaşladı. Format atacağım, bana nasıl driver kuruluyor öğretebilecek var mı Windows 7 için?

Eki Görüntüle 1781528

İlk açtığımda direkt olan bu ama belki bunun yanında programda kurmuş olabilirim tam hatırlamıyorum. Driver packbeni şüphelendiren program.

Driver pack virüs diye biliyorum bende indirmiştim bilmeden Facebook yerine facepook gibi seyler indirmişti.

Eki Görüntüle 1781528

Aferin tebriklerin bilgisayarın bir virüs makinesi yanlış driver kurmuştur Forumda da Driver güncelleme programları yasak

Hocam otomatik sürücü indiren programlar yerine el ile bütün driverları tek tek aratıp indirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Ünlem olanlar da sürücüye gelip sağ tık yaparak oradan sürücüyü güncelleştire tıklayıp Windows oradan da arayıp indiriyor.

Driver Booster benzeri otomatik sürücü kuran programları indirmenizden kaynaklı olabilir. Hemen virüs denmesi doğru olmaz çünkü bir şeyleri denemiş de olabilir program. Ekran kartınızı ve ana kart modelinizi atın buraya, yardımcı olalım.
Denedim Virtualbox'da tam bir virüs ağsı.

Driver Booster benzeri otomatik sürücü kuran programları indirmenizden kaynaklı olabilir. Hemen virüs denmesi doğru olmaz çünkü bir şeyleri denemiş de olabilir program. Ekran kartınızı ve anakart modelinizi atın buraya, yardımcı olalım.

Driver pack virüs tecrübe ettim maalesef.

Geri
Yukarı