Windows 7 hala kullanılır mı?

Dostlarım ben şu an Windows 7 Ultimate 64 Bit kullanıyorum tüm Update'lerini yaptım ve Microsoft Security essentials kurdum Windows Defender'in gelişmiş hali diyebiliriz sadece Windows 7 için mevcut hala güvenlik yamaları alıyorum buyurun bakın:

Ekran Alıntısı.PNG

Dostlarım ben şu an Windows 7 Ultimate 64 Bit kullanıyorum tüm Update'lerini yaptım ve Microsoft Security essentials kurdum Windows Defender'in gelişmiş hali diyebiliriz sadece Windows 7 için mevcut hala güvenlik yamaları alıyorum buyurun bakın:

Ekran Alıntısı.PNG

Forum nedense bana Windows 10 kullanıyorsun diyor :)

Eki Görüntüle 1648817

Forum nedense bana Windows 10 kullanıyorsun diyor :)
banada öyle oldu hala windows 7deyim kendime windows 10 olarak gözüküyorum

Dizüstü bilgisayarım var, işlemcisi Windows 7 varken çıkmış ben hiç Windows 7 kurmadım. Performans bakımından Windows 7 nasıldır? Bir de kurduktan sonra driver falan Windows 10'daki gibi otomatik geliyor mu, gelmiyorsa nasıl manuel kurulum yapabilirim?
Saçmasapan yerlere girmezseniz sıkıntı çıkmaz, kullanın. Eğer güvenlik takıntınız varsa Windows 10 2019 LTSC öneririm.

Geri
Yukarı