Windows 7 hala kullanılır mı?

slorixsh

Decapat
Yer
İzmir, Turkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 12GB
ASUS PRIME B660M-K D4
2X16 3200MHz DDR4 RAM
Intel i5 12400
Meslek
Öğrenci, Web Developer
RAM
16GB DDR3 800Mhz
SSD veya HDD modeli
Sandisk 240gb
Ekran kartı
GT630M
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz 2.50 GH
Dizüstü bilgisayarım var, işlemcisi Windows 7 varken çıkmış ben hiç Windows 7 kurmadım. Performans bakımından Windows 7 nasıldır? Bir de kurduktan sonra driver falan Windows 10'daki gibi otomatik geliyor mu, gelmiyorsa nasıl manuel kurulum yapabilirim?

Dizüstü bilgisayarım var, işlemcisi Windows 7 varken çıkmış ben hiç Windows 7 kurmadım. Performans bakımından Windows 7 nasıldır? Bir de kurduktan sonra driver falan Windows 10'daki gibi otomatik geliyor mu, gelmiyorsa nasıl manuel kurulum yapabilirim?

Windows 7 desteği kesildi hocam. Ben tavsiye etmiyorum inecekseniz 8.1'e inin. Windows 7'de bana hiç güncelleme gelmedi.

Anladığım kadarıyla gayet güzel bu sistemde bir de SSD var. Neden Windows 7 düşündün ki? Bu sistem Windows 10 kaldırabilir.

Anladığım kadarıyla 240GB SSD ve 16 GB 800MHz RAM'i var.
Hiç Windows 7 ile uğraşmadan Windows 10'a geçin bence.

Windows 7'de değilim zaten şu an Windows 10 Kullanıyorum ama LoL'de falan FPS düşmesi giriyor ondan demiştim.

Anladığım kadarıyla gayet güzel bu sistemde bir de SSD var. Neden Windows 7 düşündün ki? Bu sistem Windows 10 kaldırabilir.

Aslında GT630M yandı galiba. Sistem görmüyor. Birkaç kere format attım hala değişmedi.

Windows 7'de değilim zaten şu an Windows 10 kullanıyorum ama LoL'de falan FPS düşmesi giriyor ondan demiştim.

Aslında GT630M yandı galiba. Sistem görmüyor. Birkaç kere format attım hala değişmedi.

RAM'iniz yüksek ve SSD'ye sahipsiniz Windows 7'ye geçmek gereksiz olacaktır.

Windows 10 Linux falan geçebilirsiniz
Benim kullandığıma bakmayın eski bilgisayarım
Hala hayranıyım ve default wallpaper favorim
Hem chrome desteği bile yok

Windows 7 ile driverlar otomatik yüklenmiyor, önceden indirmen lazım. Windows 10 LTSB çok iyi gider bu sisteme.

Geri
Yukarı